İşte Benim Stilim All Star Aycan-Nurcan Şencan

İşte Benim Stilim All Star Aycan-Nurcan Şencan

İşte Benim Stilim Aycan Nurcan Şencan Kardeşler Kimdir?

1987 doğumlu olan ikizler, İsveç doğumlulardır. Uzun yıllar Amerika’da yaşayan yarışmacılar moda ile küçük yaşta tanışmışlardır. Anneleri modacı olan ikizler, stil sahibi olmayı ve güzel giyinmeyi geçmişten gelen bir alışkanlık olarak yaşamaktalardır. Aycan Şencan güzel sanatlar, Nurcan Şencan ise tiyatro mezunudur.

Tarzları ve güzellikleriyle herkes tarafından takdir kazanan Aycan Nurcan Şencan finale isimlerini altın harflerle kazıtmışlardır. İlk sezon yarışmanın ilk gününden son gününe kadar jüriden onay alan yarışmacılar, halkın beğenisiyle de birinciliği ve büyük ödülü hak etmişlerdir.

İşte Benim Stilim All Star Aycan-Nurcan Şencan

Aycan Nurcan Şencan Kardeşlerin Giyim Tarzı Nasıldır?

İkiz kardeşler, modanın içinde büyüdükleri için zevkli kombinler yapmaktadırlar. Değişik parçaları bir araya getirip kendi yorumlarını katabilme özelliğine sahiptirler. Aycan Nurcan Şencan tarzı denilince akıllara iki kardeşin zıt ve bir o kadar mükemmel uyumu gelmektedir.

Aycan Nurcan Şencan Kardeşlerin Kıyafet Seçimi Nasıldır?

Aycan Nurcan Şencan Kıyafetlerini son derecede modern ve feminen ve maskülen parçalardan seçmektedirler. Aycan Şencan genelde daha klasik tarzı uygulamaktadır. Gömlekler, gipürlü ve tüllü bluzlar, mini etekler ve İspanyol paça pantolonlar vazgeçilmezleri arasındadır. Maskülen bir tarza sahiptir. Nurcan Şencan ise, daha feminen, mini etek ve büstiyer kombinleri, kısa elbiseleri seçmektedir. İkizlerin kıyafet kısıtlaması yaşamadığı görülmektedir. Değişik şal ve aksesuarlar vazgeçilmezleri arasındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir