İşte Benim Stilim All Star Çiğdem Çelik

Çiğdem Çelik Kimdir?

1979 doğumlu ve Bulgaristan göçmenidir. Kabin memurluğu yapmaktadır. İstanbul’da annesi ile birlikte yaşayan yarışmacının medeni durumu bekardır. 2.sezonda yarışa sonradan dahil olmuş olsa da finale kadar çıkmayı başarmıştır. Bu başarısı onu İşte Benim Stilim All Star’da da olmasına sebep olmuştur.

İşte Benim Stilim All Star Çiğdem Çelik Nasıl Giyinir?

çiğdem-çelik-

Çiğdem Çelik kıyafetlerini son derecede feminen ve dişi modellerden yana tercih etmektedir. Göğüs dekoltesine çok güvenen yarışmacı, dekolte vermekten çekinmez. Tek parçalı elbiseler seçtiği gibi, 2 parçalı kıyafet kombinlerinde de başarılıdır. Özellikle abiye elbiseleri çok güzel taşımaktadır.

Çiğdem Çelik Hangi Tarza Sahiptir?

Çiğdem çelik tarz olarak kendine feminen bir görüntü oluşturan, diz üstü veya kalem eteklerin olduğu, gömlek ve pantolon kombinlerinin oluşturduğu bir stil seçmiştir. Siyah rengi en çok kullandığı renklerin başında gelir. Orta doğu esintilerinin olduğu ve Arap kadınlarının tercihleri arasında yer alan abiye modellerini kullanmaktadır. Günlük şıklığında karpuz kollu kalem elbiseler ve İspanyol paça pantolonlar giymektedir. Gece abiye olarak ise vücudu saran ve dekoltesi olan popüler abiye modellerini tercih etmektedir. İş kadını kombinleri yaparken ciddi ve dekoltesiz kıyafetler ile koyu renkleri tercih etmektedir. Düğün, nişan gibi özel gecelerde ise gecenin konuşulan ismi olacak kadar iddialı ve cesur kıyafetler seçebilmektedir.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir