İşte Benim Stilim All Star Emel Özkızıltaş

Emel Özkızıltaş Kimdir?

1986 doğumlu ve asıl mesleği kabin memurluğu olan ve televizyonda İşte Benim Stilim yarışmasından öncede kısa projelerde yer almış olan en popüler yarışmacılardan biridir.

2. Sezonda Kraliçe Olmuştur.

emel_ozkiziltas_2

İşte Benim Stilim isimli yarışma programında 2. sezon adından sıkça söz ettirmeyi başarmış ve 2. sezonu birincilikle bitirmiş olan Emel Özkızıltaş, İşte Benim Stilim All Star yarışmasında da kendini başarılı yarışmacılarla rekabet içerisinde bulmuştur. 2. sezonda Emel Özkızıltaş dans konusunda yeteneklerini sıralarken, All Star’da danslarına diğer yarışmacılar tarafından birinciliğine çok yorum yapıldığı için ara vermiş gibi görülmektedir. Arap danslarına olan kabiliyeti ve oryantal dansına olan yatkınlığı onu sevenleri ve jüri üyesi Nur Yerlitaş tarafından çok beğenilmektedir.

Giyim Tarzı Nasıldır?

Emel Özkızıltaş kıyafetleri denilince akıllara hanımefendi şıklığındaki kısa ve tek parçalı elbiseler gelmektedir. Kendisi 2 parçalı kombinleri uyarlamakta başarılı olmadığını sık sık vurgulamaktadır. Yarışmacıya retro tarzı, dantel ve tül detayları olan, 90’lı yılların izlerinin hâkim olduğu giyim tarzı çok yakışmaktadır. Kıyafetlerinde çok fazla dekolteye yer vermeyen yarışmacı, elbise ve etek seçimlerinde renk sınırlaması yaşamamaktadır. Pantolon kombinlerinde ise boru paça pantolonlar ve skinnyler tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Bluz ve gömlek seçimlerini bol kesim modellerden yana kullanan yarışmacı, üst bedende genellikle dar modeller tercih etmemektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir