İşte Benim Stilim All Star Ezgi Baylar

İşte Benim Stilim Ezgi Baylar Kimdir?

1981 doğumludur. 5 yıllık evlidir. Ekonomisttir. Maddi durumu iyi bir ailenin gelinidir. Ezgi Baylar kızı doğduktan sonra iş hayatını bırakmıştır. İşte benim Stilim yarışması ilk sezonda giyim tarzı ve tavırlarıyla beğeni toplamıştır. İşte Benim Stilim All Star’da iddialı yarışmacılar arasındadır.

bu-tarz-benim-birincisi-kim-kazandi-

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacısı Ezgi Baylar’ın Giyim Tarzı Nasıldır?

Yarışmacı, genç ve güzel bir kadın olarak bir annenin de şık olabileceğinin kanıtıdır. Ezgi Baylar kıyafetlerinde klasik tarzda elbiseler seçmektedir. Klasik parçaların modernize yansımasını taşıyan yarışmacı, kısa elbiseler, abiye kıyafetler ve günlük gezme kombinlerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Kısa elbise modellerini kısa kol ya da kolsuz, diz üstünde biten modern kesim hatlarına sahip, beli tam oturanlardan seçmektedir. Abiye kıyafetlerinde ise genellikle uzun elbiseleri tercih etmektedir. Kalın saten ve taftalı kumaşlardan yapılmış elbiseleri kullanmaktadır. Kısa abiyelerinde ise genellikle spor modelleri tercih etmektedir. Yarışmacı, günlük gezme kombinlerinde de oldukça şık ve modern bir görünüme imza atmaktadır. İster arkadaş gezisi olsun ister alışveriş merkezi gezisi kıyafetlerinde şıklığı yakalamaktadır. Gömlek ve kumaş pantolon giydiği zamanda modern bir iş kadını profili çizmektedir.

Ezgi Bayların Özel Hayatı Nasıldır?

Yarışmacı 2010 yılında evlenmiş, şimdilerde 2 yaşlarında çok güzel bir kıza sahip olmaktadır. Ezgi Baylar eşinin desteğiyle İşte Benim Stilim yarışmasına katılmıştır. Eşi ile birlikte ilk sezonda podyuma çıkmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir