İşte Benim Stilim All Star Maria Surina

Maria Surina Kimdir?

1988 doğumlu Maria Surina, dedesi Türkmenistanlı anneannesi ise Polonyalıdır. Melez güzeli olarak yarışmaya katılan yarışmacı, Ankara’da Hukuk eğitimi almaktadır.

İşte Benim Stilim All Star Maria Surina Giyim Tarzı Nasıldır?

İşte Benim Stilim 2.sezonda ekranların karşısına dekoltesiz ve kapalı kıyafetlerle çıkan ve elenmesine yakın burada kalabilmek için açık kıyafetleri deniyorum diyerek tarz değiştiren Maria Surina, İşte Benim Stilim All Star’da biraz daha cesaretli parçaları seçmiştir. Genellikle popüler olan alt üst takımları ve kısa etekleri kombinlemeyi seven yarışmacı, özellikle yaz konseptlerini uygulamaktadır. Dolgu topuk ayakkabılar vazgeçilmezlerindendir.

199fc43

Maria Surina Kıyafet Seçimleri Nasıldır?

Güzel yarışmacı, uçuş uçuş eteklere sahip uzun ve renkli elbiseler kullanmaktadır. Bu sezon çokça takım kombinlediği, takım seçimlerinde ceket ve etek kullandığı gözlenmektedir. Geçmişe oranla daha pastel renkleri benimseyen Maria Surina kıyafetlerini yüksek oranda yenilemişe benziyor. İddialı ve çarpıcı özel yapım elbiseler seçmiştir. Büstiyer modasına uyan ve kullanan Maria Surina her ne kadar kendini ve tarzını yenilemiş olsa da ilk haftada elenmekten kurtulamamıştır.

Maria Surina Survivor Yarışmasına Katılacak Mı?

Survivor 2016’da gönüllüler takımında yer alması için teklif gittiği dedikodusu yayılan Maria Surina Survivor yarışmasında olup olmayacağı kesin olarak doğrulanmamaktadır. Gerçek kadronun resmi sitesinde yayınlanması ile birlikte güzel yarışmacının olup olmadığı kesinlik kazanacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir