İşte Benim Stilim All Star Nazlı Hamarat

Nazlı Hamarat Kimdir?

1988 doğumlu ve radyo sinema mezunudur. Geçmiş dönemlerde albüm çıkarmış ve günün moda programlarına konuk olmuştur. Çekmiş olduğu klipler İşte Benim Stilim yarışmasına katıldıktan sonra gündeme oturmuştur. Lüks hayatı ve yanında getirdiği yardımcılarıyla ilk sezonun başlarında çok itici olarak tanınsa da zamanla gönüllerde yerini almıştır. Nazlı Hamarat eşi Emir Şaşmazı ağustos ayında öldürülmesi sonucu kaybetmiştir.

27587584

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacısı Nazlı Hamarat’ın Giyim Tarzı Nasıldır?

2.sezon İşte Benim Stilim yarışmasında tanınan Hamarat, yarışmaya başladığı ilk günlerde assolist kıyafetleri ve markalı pahalı elbiseleriyle gündeme gelmişti. Daha sonra sahne kostümlerini haftada 1 güne indiren ve marka takıntısını gizleyen yarışmacı daha çok sevilmeye başlamıştı. İşte Benim Stilim All Star Nazlı Hamarat için ilk haftanın bitmesinden sonra başlayacak. Eşine tuttuğu matem, siyah kombinler yapmasına sebep olmaktadır. Nazlı Hamarat kıyafetleri deyince akıllara şıklığın ve zarafetin simgesi elbiseler gelmektedir. Retro akımına ayak uydurmaktadır. Diz üstünde biten elbiseler ve günlük abiye elbiseler yarışmacı için vazgeçilmezlerden olmaktadır. Kıyafetlerini mutlaka bir ceket ile tamamlamayı seven yarışmacı, göz alıcı takılarla göz doldurmaktadır.

Nazlı Hamarat’ın Aksesuar Seçimi Nasıl Olmaktadır?

Büyük şapkalar, retro aksesuarlar ve takılarla özdeşlesen yarışmacı kombinlerini aksesuarsız bırakmamaktadır. Nazlı Hamarat takılarını pahalı ve güzel taşlı modellerden, şık ve modern görünümlü kolye ve küpelerden seçmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir