İşte Benim Stilim All Star Tuğçe Ergişi

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacısı Tuğçe Ergişi kimdir?

1989 doğumlu genç ve bir o kadar güzel olan yarışmacı İstanbul doğumludur. Tiyatro mezunu olan Ergişi, çeşitli televizyon kanallarında sunuculuk deneyimleri yaşamaktadır. Televizyonun her hangi bir dalında yer almak isteyen yarışmacı, giyim tarzına ve zevklerine çok güvendiğini söylemekten çekinmemektedir.

tuğçe

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacısı Tuğçe Ergişi Estetik oldu mu?

İşte Benim Stilim birinci sezonda adını Yılmaz Morgül ile olan benzerliğiyle duyuran Tuğçe Ergişi, estetik olmuş bir halde İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları arasında yer almaktadır. Bazı kaynaklar bu benzerlikten bunalan yarışmacının çareyi estetik yaptırmakta bulduğunu iddia etse de yarışmacı, bu benzerlikten gurur duyduğunu ve estetiği kendi isteği doğrultusunda yaptırdığını söylemektedir.

Tuğçe Ergişi’nin  Giyim Tarzı Nasıldır?

İşte Benim Stilim All Star’da yarışmacı yenilenen dolabı ve özgüveni ile birlikte ekranlara çıkmaktadır. Tuğçe Ergişi kıyafetlerini modern ve son moda trendlerden belirlemektedir. Özellikle bacaklarını ön plana çıkartan elbiseler ve etekler seçmektedir. Elbise seçimleri modern günlük abiyeler ve şık gece kıyafetlerinden yana kullanmaktadır. Günlük şıklık olarak ise göbeği açıkta bırakan büstiyerler, büstiyer şort kombinleri, büstiyer kalem etek kombinleri ile şıklığını tamamlamaktadır. Pantolon seçimlerini kot ve skinny model likralı modellerden yana kullanmaktadır. Renk uyumlarına son derecede dikkat etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir