Jean Paul Gaultier Tasarımları

 

Jean Paul Gaultier, uçuk kaçık modacılığın öncü isimlerinden biri olarak tanınmaktadır. Bu tanımlamayı ne kadar hak ettiğini tasarladığı ürünlerle defalarca gösteren Jean Paul Gaultier, sıra dışı tasarımları sayesinde her zaman dünya moda gündeminin en üst sıralarında bulunmuştur.

 

Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier

 

Bugüne kadar yüzlerce farklı ülkede sayısız defileler sunan ve tasarımları dünya çapında ün kazanan ünlü modacı, daha uzun yıllar boyunca bu sektörde söz sahibi olacak gibi görünüyor. İçinden gelen her şeyi tasarımlarına yansıttığını belirten Jean Paul Gaultier’ e göre moda, farklı olma sanatıdır. Jean Paul Gaultier, kısa süre içerisinde tüm dünyada yaygın bir marka haline gelmeyi başarmıştır.

 

 

Jean Paul Gaultier tasarımları, klasik giyim anlayışının dışına çıkma olarak açıklanabilir. Normal giyim tarzından git gide uzaklaşan Jean Paul Gaultier, genelde iddialı kıyafetlerle gündeme gelmektedir. Özellikle siyah ve beyaz gibi net renklerin tercih edildiğini söylersek pek de yanılmayız. Jean Paul Gaultier marka ürünler, kaliteli malzeme ile birleştiği zaman daha büyük bir değere sahip olmakta. Jean Paul Gaultier, ismini ve markasını tanıtmayı çok iyi biliyor, dünyaca ünlü isimlerle ve markalarla tasarım çalışmaları yapan Gaultier, bu sayede adını günden güne moda dünyasında daha üst sıralara taşımakta.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir