Jean Taytlar Nasıl Kombinlenir?

Jean Taytlar Nasıl Kombinlenir?

Taytlar, son derece rahat ve şık giysilerdir. Normal şartlar altında, spor yaparken giyilmesi amacıyla üretilmiş olan bu giysi, şıklığı ve giyen kişiye hissettirdiği olumlu hisler nedeniyle çok tercih edilerek, kendine has bir moda yaratmıştır. Jean görünümlü taytlar da, bu şekilde ortaya çıkmıştır.

Jean Tayt ve Ayakkabı Kombini

Jean taytlar, yapılarının sağladığı kullanım kolaylığı ve sıklığının sayesinde, her mevsime uygun ayakkabılarla, gayet rahat kullanılabilir. Yazın gidilecek taytın altına, çok rahat bir sandalet giyilebilir ve hoş bir görüntü elde edilebilir. Kış mevsiminde ise, kısa boğazlı botlar, Jean taytın altında çok şık duracaktır. Mevsim geçişlerinde, Jean taytın renklerine uygun bir Converse ile kombinlenebilir.

oversized-kazak-nasil-giyilir

Jean Tayt ve Üst Giysi Kombinleri

Jean tayt, yapısı gereği bir tür felsefeye sahiptir. Bu yüzden, üstüne giyilecek kıyafetin, benzer bir havada olması gerekir. Örneğin, Jean taytınızı, dora bir bluzla giyemezsiniz. Tamamen spor olmasa da, çok frapan da olmamalı seçimleriniz. Sıcak havalarda, güzel bir badi ile tamamen bütünleşebilir taytınız. Ya da, rahat kesimli bir beyaz gömlek, Jean taytınız ile çok şık görünmenizi sağlayabilir. Soğuk havalarda, üzerine giyeceğiniz, ince örgülü bir kazak, Jean taytınızın felsefesine, son derece uygun bir seçenektir.

Jean Tayt ve Saç Kombinleri

Jean tayt, kombinlenmesi en kolay giysilerden olduğundan, giydiğinizde, saçınızı nasıl yapacağınız tamamen size bağlıdır. İsterseniz atkuyruğu bağlayabilir, isterseniz gevşek bir topuz yapabilirsiniz. Saçlarınızı, tamamen serbest de bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir