John Galliano Tasarımları

 

Modanın asi çocuğu John Galliano, her zaman olduğu gibi yine ilginç ve sıra dışı tasarımlarıyla kendinden söz ettirmesini biliyor. Moda konusunda ne kadar yenilikçi ve farklı olduğunu, kendi giyim ve yaşam tarzından da anlayabilirsiniz. Dünyaca ünlü deneyimli modacı, sade görünümden uzak ve şaşaalı tasarımları her zaman sevmiştir.

 

????????????????????

 

John Galliano, genel moda anlayışı içerisine sığdıramayacağımız bir adamdır. Kendi markasını sıra dışılık teorisi üzerine kuran ve bu teori sayesinde tüm dünyaya açılmayı başaran John Galliano, tüm renkleri çok iyi bir biçimde kullanabilmektedir. Farklı ve zıt renkleri bir arada kullanmasını çok iyi bilen ünlü modacı, bu becerisini ayakkabı tasarımında da yineliyor.

 

 

John Galliano tasarımlarına göz attığımızda farklı kültürlerin etkisini görebilmekteyiz. Özellikle İspanya, Fransa ve İngiltere kültüründen etkilenen John Galliano, farklı kültürlerin ortak izlerini taşıdığı için tasarımlarında da bu çeşitliliği fark etmekteyiz. Dekolte ve transparan gibi modanın ince dokunuşlarını çok iyi kullanan John Galliano, estetik açıdan usta bir modacıdır. Göze ne şekilde hitap edilmesi gerektiğini çok iyi bilmekte, tasarladığı kıyafetlerde de bunu her defasında gözler önüne sermektedir. John Galliano tasarımları, bu özellikleri nedeniyle dünya moda piyasasının en üst noktalarına ulaşmayı bilmiştir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir