Julien Macdonald Tasarımları

 

 

Julien Macdonald, dünyanın en iyi tasarım ustaları arasında yer alır. Bu unvanı, çok uzun yıllar başarılı çalışmalar yürüterek kazanan Julien Macdonald, çok ünlü isimler için özel tasarımlar hazırlamaktadır. Carmen Electra, Beyonce, Selena Gomez gibi isimlere özel kıyafetler hazırlayan Macdonald, bu sayede isminin moda dünyasına altın harflerle yazılmasını sağlamıştır.

 

Şık Abiye Elbise Modelleri

 

Julien Macdonald tasarımlarında ince; fakat sert vuruşların yer aldığını görmekteyiz. Keskin kesimler sayesinde kıyafeti daha seçkin kılan Julien Macdonald, bu özelliğini hemen hemen tüm tasarımlarında gözler önüne seriyor. Julien Macdonald tasarımlarına baktığınızda kıyafetin tüm hatlarını kolayca fark edebilirsiniz. Genelde uzun görünümlü kısa elbiseler tasarlamayı seven Macdonald, arka tarafı uzun; ön tarafı kısa olan kıyafetlerin tasarımında tam bir usta.

 

 

Julien Macdonald’ in tasarladığı kıyafetlerin birçoğunun tek renkten meydana geldiğini söyleyebiliriz. Gösteriş ve kalabalık bir görüntüden uzak olan bu tasarımlar sade; fakat şık olarak tanımlanabilir. Genelde siyah, beyaz, kırmızı, krem, bej ve mor renklerini tercih eden Macdonald, bu renkleri kullanarak çok özel dizaynlar hazırlamakta. Julien Macdonald tasarımları, direkt olarak göze hitap ediyor ve sahip olduğu değeri hemen gösterebiliyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir