Kareli Gömlek Modelleri 2015

Kareli Gömlek Modelleri 2015

Ekose, kare modelleri bayanların severek kullandıkları parçalardır. Pileli eteklerden sonra gömleklerde de sık görülen kareli gömlek modelleri, 2015 sezonunda koleksiyonların en sık karşılaşılan parçalarından biridir. Yakalı yakasız birçok kareli gömlek bulabilirsiniz. Resmi bir takımın içine giyebileceğiniz kareli gömlekler olduğu gibi kısa şortlarla da rahatlıkla kareli gömlek kombini yapabilirsiniz. Kareli gömleklerde en sık görülen ve tercih edilen renk yeşil ve kırmızıdır. Bu tonları koyu renk veya buz mavisi jean pantolonlarla, siyah kalem eteklerle, A kesimli tek renk eteklerle kombin yapabilirsiniz.

Trend Kareli Gömlek Modelleri

Dolabın karşısında hazırlanırken hiç bir kombin yapamadığınızı düşünüyorsanız, bu sezon için kareli gömleklere gardolaplarda yer açın. Kareli gömlekleri kombin yapmak oldukça kolaydır. İster arkadaş ortamında ister ofiste rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kullandığınız parçalar ile birlikte rahatlıkla farklı havalara büründürebilirsiniz.

Kareli-Kırmızı-Gömlek-2015-Olgun-Orkun-Modelleri-682x1024

Yazlık Kareli Gömlek Modası

Yazlık kareli gömleklerin birçok modeli bulunmaktadır. Kollu, kolsuz, alttan bağlamalı modelleri bulabilirsiniz. Spor tarz alttan bağlamalı kareli gömlekleri kısa şortlarla plaj kenarlarında kullanabilirsiniz. Ofiste kareli gömlek kullanmak istiyorsanız, boru paça kumaş ve bilekte biten bir pantolon tercin edin. Dar kesimli kareli gömlek ile kombin edin. Kombini stiletto ayakkabı ve ince kemerle tamamlayın. Serin günlerde yakasız ceketler ile kullanabilirsiniz. Kısa kollu kareli gömlekleri, yüksek bel koyu renk pantolonlar ve spor ayakkabılarınızla kombin edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir