Kayık Yaka İpek İşlemeli A Kesim Gelinlikler

Kayık yaka bir gelinlik düşünüyorsanız muhtemelen sade, abartısız şıklıktan yana olanlardansınız demektir. A kesimle birleşen kayık yaka gelinlikleri, otel düğünleri, tarihi mekânlar veya sadece nikâh törenlerinde bile tercih ederek prensesler gibi görünmeniz mümkün.

Transparan Tül İle Birleştirebilirsiniz

Zarif, kayık yaka gelinlik modellerinden üzeri transparan tül ile birleştirilmiş olanları tercih edebilir veya dantel kumaşlarla hareketlendirilmiş olanları düşünebilirsiniz. Eğer uzun kollu bir gelinlik düşünüyorsanız, kayık yaka kolları belli belirsiz incecik bir tül ile sarılı tasarımları mutlaka görmelisiniz.

A Kesim Ve Kayık Yaka

Sade bir asaleti temsil eden, ayak bileklerinize doğru A kesim inen ve yakası kayık olan bir gelinlik modelini, ensede toplanmış topuz saç ile tamamlayabilir böylece nikâh yemeğinize de eğlencenize de rahatlıkla ve prensesler gibi görünerek katılabilirsiniz. Bu A kesim modelleri, isterseniz uzun kuyruk ile de hayallerinize ulaştırabilirsiniz.

İpek Dokunuşlar

Kayık yaka, ipek dokusuyla bezenmiş A kesim bir gelinlik modelini sade bir nikâh töreni için düşünebilirsiniz. Eğer boyunuza ve fiziğinize de güveniyorsanız hiç tereddüt bile etmeden bu zarif modellere yoğunlaşabilirsiniz. Kayık yaka modellerde kesinlikle kolye kullanmamalısınız. Toplanmış saçlarınız ve zarif küpelerinizle damat adayının gözlerini kamaştırmanız kaçınılmaz olacaktır.

Uzun kollu olmasın diyenler için kolsuz, kayık yaka ve A kesim gelinlik modellerinin ipek işlemeli olan tasarımlarını, omuzlarınıza dökülen dalgalı saçlarınızla ve çiçeklerle çevrili sade bir taç ile kullanabilirsiniz. Yine kolye kullanmadan sadece yüzük, küpe ve bileklik ile hareketlendirmelisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir