İnce Bel İçin Yapılması Gerekenler

Kayra her sezon beni etkilemeyi başarıyor. Estetik bir biçimde bayanların doğal güzelliğini ortaya çıkartmaya çalışan Kayra bunda başarılı oluyor. Renk ve desende geniş yelpazeye sahip olan Kayra, tasarımlarının estetik durmasının yanı sıra işlevselliğine de büyük önem veriyor. Yaz aylarında kullandığı kumaşların ipeksi, ince keten ya da farklı ince kalıp kumaştan olmasına özen gösteriyor. Bir parçayı birden fazla parça ile kombin edilebilir şekilde tasarlıyor. Sıra dışı, geleneksel bir çok tarza hitap eden Kayra’nın bu sezon ki ürünlerine gelecek olursak baharı tam anlamıyla yansıtmış, koleksiyonundaki elbiseler kelebeklerle dolu bir bahçedeymiş hissi veriyor. Sanırım adının böyle olması sezondaki koleksiyonun isminin ”Kelebekler” olmasından kaynaklanıyor.

 
  Tesettürlü bayanların saf güzelliklerini ortaya çıkartan bir elbise modeli olduğunu düşünüyorum Kayra’nın bu parçasının. Belin inceliğini gösteren kemeri ve elbisedeki pembenin tonu çok doğru seçilmiş, özellikle kolların dar olmamasına dikkat edilmiş buda elbisenin kullanımında baharın rahatlığı olduğunu gösteriyor. Şal seçiminin sade olması elbisenin duruluğunu korumuş.
Özel bir günde tesettürlü bir bayan nasıl sade ve şık olur, bu kombinin de Kayra bunu en güzel şekilde göstermiş.

 Bu yazın modası buz mavisi tunikler tesettürlü ya da açık bütün bayanlar bu gömleklerden alıyor. Kot pantolonun geniş, bol paça olması, tuniğin uzunluğu tesettüre uygun olmuş. Bu yıl yaka çok modaydı biliyorsunuz, gömlekler yakalarında işlemeler de bahar-yaz döneminin modası, yakadaki ufak bir işleme tüm kombinin havasını değiştirebiliyor. Kayra kelebekler koleksiyonun bu kombinin de sizi basit olmayacak kadar renkli gösteriyor. Gözlük, ayakkabı ve bilekliklerin renginin kahvenin tonlarında olması kombine ağırlık katmış, şal ve mor bileklik ise kombini bahara uygun hale getirmiş, kombine cıvıl cıvıl bir görüntü vermiş.
İş yaşamında ya da normal hayatta şık ve ağır giyinmeye özen gösteren bayanlar için bu kombin. Kırmızı Trençkot yaka detayı ve belindeki kemer ile tüm kombin üzerinde zerafeti sağlıyor. Kollarının bileğe doğru daralması ve trençkotun belden sonrasının genişlemesi kullanımının da rahat olmasını sağlamış.

Mavinin modasını sadece mor-mavi tesettür kombini ile bitireceğimi düşünmediniz umarım 🙂 Tesettürlü bir bayan için en rahat ve iç açıcı kombin bu sanırım, yaz mevsiminde beyaz pantolon giymeye özen göstermelisiniz çünkü beyaz pantolon temiz ve ferahlatıcı bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Saate gelince tesettürlü olduğumuz için çok fazla aksesuar kullanamıyoruz çok abartıya kaçıyor bu yüzden saat kullanmanızı tavsiye ederim(kullanımı kolay ve şık bir aksesuar). Yeşil ve mavinin muhteşem uyumundan bahsetmeme gerek yok sanırım 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir