Kırmızı Askılı Badi Nasıl Kombinlenir?

Yaz aylarının vazgeçilmezleri hiç şüphesiz askılı badilerdir. Atlet tipi olan bu badiler, yaz aylarının kavurucu sıcağında ferah ferah gezebilmenizi sağlar. Pratik bir giyim ürünü olan askılı badilerinde kendi aralarında ince askılı, kalın askılı çeşitleri bulunmaktadır. Askılı badiler model çokluğundan dolayı zamansızdır.

Baskılı, desenli, renkli, düz, ince veya kalın askılı badilerinizi istediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. Zamansız olmasından dolayı ister ofiste ister evde ister spor yaparken dilerseniz de alışverişte gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

11

Kırmızı Askılı Badi Nasıl Kombin Edilir?

Askılı badiler, feminen bir duruş kazandırır ve doğru kombinlendiğinde basit bir askılı badi ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Sonbaharın koyu tonlarının ardından kadınlar canlı renkler ile yaza hazırlanır. Eğer sizde canlı giyinmeyi seviyor ve kırmızıyı kendi renginiz olarak görüyorsanız kırmızı askılı badiler tam sizin için!

Askılı badileri, tek başına şort veya dar kot pantolonlarınız ile kombin edebilirsiniz. Bunun dışında kırmızı askılı badinizin üzerine salaş bir gömlek giyebilir, gömleğin düğmelerini açık bırakabilir veya da gömleğinize düğüm atarak kullanabilirsiniz.

12

Yaz aylarında bronzlaşan teniniz ile çevrenizdekileri büyülemek istiyorsanız kırmızı askılı badinizin altına düz renk veya desenli şortlar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz gibi kombin edebileceğiz askılı badileriniz her tarz ile uyum sağlayacaktır. Kırmızı askılı badiyi ofiste kullanmak istiyorsanız fular ve kalem etek ile kombinleyebilirsiniz.

Yaz akşamlarında yapacağınız yürüyüş veya yemek davetlerinde giyeceğiniz kırmızı askılı badinin üzerine siyah veya beyaz gibi kırmızıya yakışan renkte her model boleroyu da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Askılı badilerinizi, sonbahar veya esintili akşamlarda kot ceketler ile kombinleyerek kolay bir kombinle göz alıcı bir duruşa sahip olabilirsiniz.

Askılı badi giydiğinizde kombinizi aksesuarlarla zenginleştirmeyi unutmayın, en yakışan aksesuar fular ve uzun kolyeler olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir