Kış Düğünleri İçin Elbise Seçimi

Kış konseptine uygun düğün hazırlığı yapmak, yaz düğünlerine göre oldukça zor kararları gerektirir. Düğün denince akla yaz ayları gelse de, kış düğünleri de önümüzdeki yıllarda öne çıkacak olan trendler arasında yer almaktadır.

Kış Düğünü İçin Canlı Renkler Tercih edin

Koyu renkler kış mevsimini çağrıştırsa da; coşkulu kış düğünleri için canlı renkler tercih edilmeye devam etmektedir. Birbirinden şık renkli ve gösterişli elbiseler kış mevsiminin soğukluğunu geride bırakacak güzelliktedir.

Kış düğünleri için elbise seçerken günlük şıklığı da kullanmak önerilen kıyafet seçimlerindendir. Dekolte ve yırtmaç sevmeyenler için günlük tarzda kullanılan birçok abiye elbise kış düğünlerine renk katmaktadır. Bu nedenle kıyafet seçmek için kara kara düşünmek yerine verilen önerilere kulak vermek yarar sağlayacaktır.

Kış Düğünlerinde Çizme Rahatlığı

Topuklu ayakkabılar düğünlerin vazgeçilmezi olsa da, söz konusu kış düğünü olunca uzun çizmeler bayanların ilgisini çekmektedir. Kış düğünü için abiye elbise giymeyecekler için desenli kısa elbiselerin altına giyilecek uzun çizmeler rahat ve şık olmayı sağlayacaktır.

Düğün gibi önemli davetler için kıyafet seçimi kadar ayakkabı seçimi de zaman gerektirir. Sürekli topuklu ayakkabı giyinmekten sıkılanlar için çizme kış mevsimini en iyi yansıtacak kombinleri oluşturacaktır. Bu nedenle tereddüt etmeden yakın zamanda olan kış düğünleri için çizme üzerine kıyafet kombinleri düşünmeye başlanılabilir. Bu sayede kış düğünlerinde de şık olunacağı ispat edilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir