Kısa Etek Modelleri

Kısa Etek Modelleri

Kısa etek modelleri, son zamanlarda çeşitlilik gösteren kıyafet parçalarındandır. En rahat giyilebilecek kıyafetler olan kısa etek modelleri, çeşit ve renk bakımından da en çok tercih edilen parçalar arasında yer alıyor. Onlarca türü olan kısa etekleri kesimlerine, kumaşlarına ve renklerine göre kombinlemeniz gerekiyor.

Klasik Dar Kısa Etek Modelleri

Kısa eteklerin en klasiklerinden olan vücuda oturan dar kesim etekler, kombinlemesi en kolay etek modelleridir. Deri, pamuklu kumaş ya da dantelli kumaş hiç fark etmez birçok türünü görebilirsiniz. Bu tarz etekleri vücuda oturan bluzlar kombin yapabileceğiniz gibi bol bluzların türevleriyle de kombinleyebilirsiniz. Üstelik bu etekler kullanılan kumaşın yapısına göre özel davetlerde de tercih edilebilir, çok yönlü kıyafet parçalarıdır.

12

Kısa Kot Etek Modelleri

Kot kumaş birçok parçada kullanılan bir malzemedir. Doğal olarak kısa eteklerde de çok sık gördüğümüz modellerdendir. Aklınıza gelebilecek her türlü kombine uygun kıyafetlerdir. Tercih ederken rahatlıkla kullanabileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız. Kot etekler çeşitli birçok platformda kullanılabilirler.

Dantelli Kısa Etek Modelleri

Dantelli kısa etekler türlerine göre gece veya gündüz kullanılabilirler. Ağır modelleri daha çok gece davetlerinde, topuklu ayakkabılarla tercih etmelisiniz. Daha sade modelleri ise günlük kıyafet kombinlerinde kullanabilirsiniz. Dantel etek tercih edecekseniz mutlaka üzerinize dantel olamayan bir parça kullanmalısınız.

Abiye Kısa Etek Modelleri

Payetler abiye olan tüm parçalarda olduğu gibi eteklerde de vazgeçilmez kumaşlardandır. En klasik ve en kolay abiye şıklık payet eteklerle sağlanabilir. Üstünüze mutlaka daha sade bir parça tercih etmelisiniz. Payetler birbirleriyle negatif bir görünüm içerisine girerler.

Peplum Kısa Etek Modelleri

Desenli veya tek renk birçok peplum detaylı kısa etek görmeniz mümkün. Peplum hayatımıza hızlı bir giriş yaptı ve birçok kıyafet parçasının tasarımında kullanıldı.

Kısa etek modellerini çeşit çeşitli kombinleme şansına sahip olduğunuz için dolabınızı mutlaka kısa etek modelleri ile zenginleştirmelisiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir