Kışın Kullanılabilecek Renkler

Kışın, yapacak şeylerin azlığı, kadınların daha çok kıyafete, dolayısıyla modaya olan ilgisini arttırmaktadır. Bu artış, trendlerin, daha sıkı takip edilmesine sebep olduğundan, hata yapmamak, daha da önemli hale gelmektedir. Kışın seçilecek olan kıyafetler, bulunduğunuz ortamlarda, çok daha dikkat çekici olacağından, moda renkleri bilmeniz, seçimlerinizi yaparken göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Kış Trendinin En Moda Rengi

Modaya uygun giyinmek istiyorsanız, kullanmanız gereken renk; mordur. Mor, bu sezon, o kadar moda hale geldi ki, saçlardan tutun da, botlara kadar yayılmış olan genişlikte bir kullanım alanına sahip olmuştur. Mor bir kıyafetiniz, hazırda yoksa ve alışveriş yapacak vakit de bulamıyorsanız, mor bir aksesuar kullanmanız, geçici olarak modaya uygun giyinmenizi sağlayabilir. Sonrasında, mutlaka mor birkaç parça kıyafet edinmeniz şartıyla. Mor rujlar, her yaş grubundan kadının kullanımına sunulmaktadır.

Kış Trendi Renk Tonları

Saç renklerini bile etkileyen ton; pastel tonlardır. Özellikle genç kadınların tercih ettiği, pastel tonlardaki pembe, mor ve mavi renkler, son trendleri yansıtmanız için en gerekli seçimlerdir. Soğuk ve kapalı havaya inat, açık ve pastel renk tonlarındaki kıyafetleri seçmeniz, modaya uygun giyinmenizi sağlarken, ruhsal olarak daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Koyu ve kapalı tonlardan uzak durmanız, moda uzmanlarınca, şiddetle tavsiye edilmektedir. Yazın çok moda olan fosforlu renkler, bu sezon kesinlikle kullanmamanız gereken renk tonlarının başında gelmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir