Klasik Gömlek Modelleri 2015

                                                           Klasik Gömlek Modelleri 2015

Gömlek, günlük ve özel günlerin sık tercih edilen özel parçalarıdır. Her ortama uygun gömlek modeli bulunabilir. Resmi giyim ve ofis ortamında en sık kullanılan gömlekler, günlük hayatta tercih edilen gömleklere göre daha farklıdır. Kalem etek, kumaş pantolon kombinlerinde klasik gömlek modelleri tercih edilmektedir.

En Trend Klasik Gömlek Modelleri

2015 sezonunda fakir kol ve şifon klasik gömlekler yaz aylarının en gözde parçalarıdır. Sıradan ve klasik bir görünüm için kalem etek üzerine fakir kollu, bebe yakalı pudra rengi klasik bir gömlek giyilebilir.  Klasik gömlek deyince ilk akla gelen dar kesimli blazer ceket ve takımların içine giyilen beyaz gömleklerdir. Ofiste klasik bir gömleği zenginleştirerek kullanmak istiyorsanız taşlı kolyeler ile kombin yapabilirsiniz. Klasik gömlekler yüksek bel dar pantolonlarla günlük hayatta da şık bir kombin oluşturmak için iyi bir seçenek olacaktır.

5406206fe4b07f1974ff62d2-original1

Hangi Renk Gömlekler Moda?

Klasik gömleklerde en sık tercih edilen renk beyazdır. Fakat ofiste ve günlük hayatta farklı kombinlerden hoşlanıyorsanız çiçekli klasik kesimli gömlekleri kullanabilirsiniz. Bunun dışında 2015 sezonunda pudra, mint yeşili, haki yeşili, fuşya ve krem tonları sıklıkla koleksiyonlarda yer aldı. Bebe yaka giyimden hoşlanıyorsanız bebe yaka ve yakasında taşlı detaylar olan klasik gömlekleri özel günlerde tercih edebilirsiniz. Bu tarz gömlekler bol paça pantolon ve midi A kesimli etekler ile şık kombinler oluşturmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir