Kot Ceket Modelleri 2015

Havalı bir görünüm için her yaştan insanın şüphesiz tercihi yıllardır kot ceketlerdir. Kot ceketler, modası asla geçmeyen, zamansız parçalardır. Bu nedenle iyi bir kot cekete güvenle yatırım yapabilirsiniz. Sokak modasında veya ofiste her an kot ceketleri kullanabilirsiniz.

2015 Kot Ceket Kombinleri

Sonbahar modasının vazgeçilmez parçası olan kot ceketleri dilediğiniz parçalar ile kombin edebilirsiniz. Ofiste kumaş pantolonun üzerine kareli bir gömlek, kalın kemer ve kot ceket ile hoş ve rahat bir kombin hazılayabilirsiniz. Günlük hayatta vazgeçilmez olan kot pantolonları, baştan aşağı kot gömlek, kot ceket ve kot pantolonlarla uyum yakalayabilirsiniz. Kot tonlarının ve kesimlerinin birbirine uymasına dikkat etmelisiniz.  Etek veya yazlık elbiselerinizle soğuk günlerde kot ceketler ile sıcak kombinler oluşturabilirsiniz.

kot-gömlek-ceket-kombinleri

Kot Ceket Modelleri

Kot ceketlerin birçok modeli bulunmaktadır. Bolero tarzı kısa veya tunik gibi uzun kot ceketler bulabilirsiniz. Kombine göre doğru kot ceketi seçebilirsiniz. Eskitme, koyu tonlu, taşlı ve cepli kot ceketler 2015 yılında en sık tercih edilen ceketlerdendir. Yakası kürklü kot ceketler bu yılın dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor. Sıcak günlerde büstiyer üzerine eskitme bir kot ceket ve penye yırtmaçlı bir uzun etekle kullanabilirsiniz. Kot ceket kombinlerinde büyük şapkalar, güneş gözlükleri ve şal gibi aksesuarlar kullanarak kombini zenginleştirebilirsiniz. Çanta olarak sırt çantası veya spor çantalar tercih edebileceğiniz gibi minik el çantaları, portföyler de kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir