Koton Katalog Ürünleri 2013

 

kotonn

 

Koton 2013 yılında pantolon tarzını epey değiştirmiş. Dünyaca ünlü isimlerle çalışan marka yaptığı indirimler ve kampanyalarla cüzdanınızın boşalmasını sağlıyor. Markada bilmeniz gereken en önemli olay indirim dönemleri , marka indirime girmeden asla alışveriş yapmayı çünkü marka %70’e varan indirimler yapıyor. İlk kurulduğunda pek talep görmeyen bu marka zamanla gelişti ve çeşitliliği arttırdı. Yurt dışında açtığı mağazaları büyük ilgi gördü. Bir dönem Zara elbise modelleri Koton’dan daha pahalıya satılıyordu.

 

 

Koton çocuk giyimi biraz alışılmışın dışında, biz çocukları sevimli ve rahat görmeye alışmışız. Koton alışılmışın dışında çocuk elbise modelleri , çocuk takım elbise modelleri , çocuk çantaları , çocuk ayakkabı modelleri gibi ürünlerde klasik olmayı tercih etmiş. Bu ürünlerinde 2013 yılında sevimli klasik bir hava hakim. Çocuk yeleklerinde tüylü havalı tasarımlar yapmış , montlara gelince şapkalarının genelde tüylü olması güzel duruyor.

 

 

Koton çanta modellerine gelince çeşit yönünden zengin olmasına rağmen kullanılan kumaş ve derilerin kalitesizliği bunun bir öneminin olmasını engelliyor. Renklere gelince hemen hemen her renkte çanta üretmiş bir marka olan Koton kalitesiz malzeme kullandığı için çantadaki boya da epey sırıtıyor.

 

 

Koton bayan kazak modelleri kaliteli fakat çeşitliliğin ve sürümün fazla olduğunu bildiğim için markanın kazak fiyatlarını birazcık abarttığına düşünüyorum. Koton pantolon modellerine gelince bu yıl ayak bileğine gelen ne dar ne de bol diyebileceğimiz türden pantolonlar üretmiş. Koton mont modellerine gelince montlarını beğenmedim genelde basit ama pançoları oldukça sevimli. Koton kalpli panço modeli oldukça hem kesim hem de renk olarak oldukça güzel. Koton bayan ayakkabı modelleri bu yıl zımbalı ve kuru kafalı ve fiyatına gelince %30 indirimli 30-40 TL ye bulabilirsiniz. Kamuflaj kıyafetlerin bu yıl moda olması Koton’u etkilememiş, koleksiyonunda buna yer vermemiş. Koton takı fiyatları 10-25 TL arasında değişiyor, 3 alana 1 bedava gibi bir kampanyası da var.

 

 

Koton erkek montlarını beğenmiyorum çünkü düğmeleri ve dikişi oldukça basit. Koton erkek hırkaları ise hem kalitesiz hemde çok pahalı. Koton pantolonlarına gelince çok güzel değil ama kötü de değil.

 

 

 

Neyse çok konuştum 🙂 Siz isterseniz paylaştığım fotoğraflara bakıp karar verin. Görüşlerinizi yorum bölümüne yazabilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir