Kürk Yakalı Mont Kombinleri

Montlardaki kürk yakaların modası hiçbir zaman geçmemekte ve her kış kürklü montlar trend olmaktadır. Kürkün ihtişamlı ve zengin görüntüsü bayanları cezp etmekte ve etkilemektedir. Montların yakalarına takılıp çıkarılabilen bir birinden farklı renk ve görüntüde gerçek veya yapay kürklerin fiyatları da üretici firmaya ve malzemenin kalitesine göre değişebilmektedir. Kürklü mantoların güzelliği konusunda bir şüphe bulunmamakla beraber nasıl kombinlenirse daha şık olacağına dair soru işaretleri bulunmaktadır.

Siyah Kürklü Montların Kombini

Renkli bir elbise, etek veya pantolon kombini yapmış olanlar rahatlıkla siyah kürklü montları kullanabilirler. Bu sayede hem kürk hem de kombinin tamamı dikkat çekebilir. Ancak bu kombinde ayakkabıların da kürkle aynı tonda siyah olmasına özen gösterilmelidir. Bunun dışında tepeden tırnağa tamamen siyah giyinmiş bayanların da siyah kürklü mont tercih etmelerinde sakınca yoktur.

zara-kurk-yaka-kisa-kaban-modelleri-2015

Tüm parçalar silinir ve sadece kürk ön plana çıkar. Bu tür kombinlerde montun yakasındaki siyah kürkün parlak, simli bir görüntüde olması daha uygun olacaktır.

Renkli Kürklü Mont Kombinleri

Montun yakasında renkli bir kürk kullanılmışsa kıyafetin kesinlikle sade, soft, pastel renklerde olması gerekir. Bu kombinde ayakkabı da kürkle aynı renk olmalı ve ikisinin uyumu göze çarpmalıdır. Aksi halde hem kürk hem de diğer parçalar renkli olduğunda karmaşık bir hava oluşur ve estetik görünmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir