Lacivert Ceket Modelleri 2015

                                                           Lacivert Ceket Modelleri 2015

Lacivert, modası geçmeyen ve iş ortamında en sık tercih edilen renklerin arasında yer almaktadır. Eğer çalışan bir bayansanız gardolabınızda toplantılar ve iş yemekleri için lacivert bir ceket bulundurmalısınız.

Ofis İçin Lacivert Ceket Modelleri

İş ortamında bayanlar ve erkekler sıklıkla ceket kullanmaktadır. İş ortamında ceket giymeyi seviyorsanız, klasik bir görünüm için zamansız ve modası geçmeyen lacivert blazer ceketlere yatırım yapabilirsiniz. Ceketlerin tek düğmeli veya boydan düğmeli, fermuarlı seçenekleri bulunmaktadır. İnce bir bele sahipseniz belinizi ön plana çıkaracak lacivert ceket modellerini tercih edebilirsiniz.

Lacivert-Stradivarius-2015-Ceket-Modelleri

Yakalı gömlek kullanmayı sevmiyorsanız, 2015 modası koleksiyonlarının ilk başlarında yer alan yakasız ceket modellerini deneyebilirsiniz. Omuzlarınızı ön plana çıkarmak için vaktalı modeller uygun olacaktır. Detaylardan hoşlanıyorsanız altın rengi düğmeli modelleri veya cep detaylı lacivert ceketleri deneyebilirsiniz.

Lacivert Ceket Nasıl Kombin Edilir?

Lacivert ceketleri, klasik beyaz gömleklerle kullanabilirsiniz. Eğer sokak modasında ceket kullanmak istiyorsanız, bilekte biten yüksek bel bir pantolonun üzerine kalça altında bol bir lacivert ceket giyebilirsiniz. Krem, hardal, beyaz, pudra lacivert ceketlere en çok yakışan renklerdir. Eğer rahat bir görünüm istiyorsanız günlük kombinlerde kot şortların üzerine dökümlü beyaz bir bluz ve lacivert ceket giyebilirsiniz. Kombini hareketlendirmek için büyük küpeler veya yakalar kullanabilirsiniz. Dikkat çekici kombinler için kırmızı pantolon ve lacivert ceket kombini deneyebilirsiniz. Ceket kombinlerinde dilediğiniz kalınlıkta bir kemer kullanarak şık ve havalı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir