Archive for the 'Çanta Modelleri' Category2016 Sonbahar- Kış Çanta Modelleri

Bayanların sayısız sahip olsa da hayır diyemeyecekleri aksesuarlardan biri olan çantalar, kullanışlı ve şık görüntü oluşturmaları ile vazgeçilmezler arasındadır. Sonbahar- kış sezonu için hazırlanan yeni çanta modelleri, her zevke hitap eder nitelikte hazırlanmıştır.

Büyük Çantalar Bu Yılda Moda

Büyük çanta tutkunu olan bayanlar için, küçük çantalar her zaman kullanışsız gelmiştir. 2016 yılı kış sezonu içinde hazırlanmış olan pek çok çanta koleksiyonu büyük ve gösterişli çantalardan oluşmaktadır. Deri modellerin yanı sıra tüylü ve püsküllü çanta modelleri hareketli bir kış geçirmeyi sağlayacaktır.

Çanta seçimini kıyafete uydurmak isteyen moda tutkunları için elbise deseninden hazırlanmış olan çanta modelleri göz kamaştırıcı düzeydedir. Kıyafeti ile bir bütün oluşturmak isteyenler için çanta modelleri beklentileri karşılayacaktır.

Çapraz Askılı Çantalar

Çanta taşıma konusunda rahatına düşkün olanlar için ideal tasarıma sahip olan çapraz askılı çantalar, birbirinden şık görünümleri ile bayanların ilgisini çekmektedir. Büyük olmaları ile heybe modeli ile tasarlanmış olan çanta modelleri yanında çok eşya taşımak isteyenlerin ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacaktır.

Elbiselerin tamamlayıcı bir aksesuarı olan çantalar, 2016 yılının trendleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış şıklıktadır. Günlük yaşam da ya da özel davetlerde bu çantaları kullanarak şıklıkta bir adım öne geçmek mümkündür. Çanta modasını yakından takip edenler için pek çok alternatif kaliteli ve uygun fiyatları ile sahiplerini beklemektedir.

Plaj Çantası Modelleri

Yaz için hazırlıkların başladığı bu zamanlar da alışveriş listelerinde birinci sıra olmasa bile kesinlikle ikinci sıraya yerleşen parçalar plaj çantalarıdır. Plaj çantası modelleri yıllar geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Bu senenin plaj çantaların da olmazsa olmaz özelliklerden birisi canlı renklerdir.

Hasır Plaj Çantaları

Hasır çantalar plaj denilince akla gelen ilk parçalardan biridir. Hasır çantalar plaj konsepti için neredeyse en uygun parçadır. Özellikle boyutlarının büyüklüğü nedeniyle tüm eşyayı içine rahatlıkla alabiliyor olması onun bunca zamandır zirveden kalmasını sağlayan etkenlerden biridir.

1

Plaj Çantası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Plaj çantası seçilirken en dikkat edilmesi gereken nokta kesinlikle büyüklüğü ve genişliği olmasıdır. Çünkü sahile giderken çok daha fazla ürün gerekir ve bu ürünleri sığdıracak geniş bir plaj çantanız yoksa sahile gitme planınızdan vazgeçmeniz gerekir. Böylesine kötü bir durumla karşı karşıya gelmemek için seçeceğiniz plaj çantasının büyüklük ve genişliğine önem vermelisiniz.
  • Plaj çantası seçerken çantanın malzemesinin de sağlam olmasına özen gösterin. Kumaş çantalar yük taşıyamayacağı gibi ıslanması kolay olacaktır. Bunun için plaj çantası seçerken çadır bezi ve ya iki kat işlenmiş plastik çantaları tercih etmelisiniz. Bu kumaşlar oldukça dayanıklı olurlar ve yükünüzü kolayca taşırlar.
  • Seçtiğiniz plaj çantasının çok bölmeli olmasına dikkat edin. Böylece kendinize ait bir düzenleme yapabilir ve aradığınız her ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Sırt Çantası Kombinleri

Sırt Çantasıyla Rahatlığı Taşımak
Sırt çantası özellikle bayanlar için,en önemli aksesuarlardan biridir.2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonunda yeniden göz doldurmaya devam ediyor sırt çantaları.Rahatlığı bakımından,günlük kullanıma son derece elverişlidir.
Sırt çantası denilince hemen akla spor modeller gelmesin.Bir çok firma,ayrıca küçük,kibar ve çok şık duran deri sırt çantaları da üretmektedir.Ayrıca desenli,rengarenk bir çok çeşidi bulunmaktadır ki hemen her kıyafetle kombin edilebilir.
Sırt çantalarının içi,genellikle geniş olduğundan,ihtiyacınız olan herşeyi sizinle birlikte her yere taşıyabilirsiniz.Bu açıdan kol çantalarını açık ara farkla geçmektedir sırt çantaları.Okulda,tatilde,alışverişte kısacası her yerde en büyük yardımcınızdır.Spor şık tercih eden bayanların gözdesidir.

Continue reading ‘Sırt Çantası Kombinleri’

2013 Koton Modelleri

Koton müşterilerine marjinal ürünler sunmak isterken sanırım biraz dozu fazla kaçırdı. Bu yıl tasarımlarında şeffaf ve PVC deriden yapılmış çantalar göze çarpan markanın, bu çantaların kullanım alanının sokak olduğunu unuttuğunu düşünüyorum. Sokak stilinde kullanılması zor olan bu çantalar ile yapılan Continue reading ‘2013 Koton Modelleri’

Defacto Çanta Modelleri

Her gün aynı çantayı kullanmak ya da bütün elbiseleriniz ile bir tek çantanız varsa ve onu uydurmak zorunda kalıyorsanız Defacto çanta modellerine bakmanıza tavsiye ederim. Defacto çantaları genelde güzel bir görünüme sahip oluyor ve fiyatları da 15 Tl’ye kadar düşebiliyor. Özellikle yaz döneminde renga renk ve cıvıl cıvıl elbiseler giyiyorsanız, renga renk çantalar da takmalısınız diye düşünüyorum. Mavi de çok yüksek fiyatlara satılan bu çantalar Defacto da Continue reading ‘Defacto Çanta Modelleri’