Zayıflatan İçecek Tarifi

greyfurt

 

Türk milletinin genel özelliği olmuş şu vücudumuzdaki fazla yağlar yaz geldiğinde nasıl bizi çaresizliğe itiyor. Tatile çıkmak neredeyse bir korku haline geliyor ve hemen diyete ve spora başlıyoruz kısa sürede sahip olabileceğimiz en mükemmel vücuda sahip olmak için 🙂 Sizde benimle aynı kaderi paylaşıyorsanız Ebru Şallı’nın muhteşem tarifini deneyin 😉     Fiziği ve formu ile herkesi kendine hayran bırakan Ebru Şallı metabolizmayı hızlandıran ve hızla zayıflamayı sağlayan sıcak yaz günlerin de içimizi ferahlatacak bir içecek tarifi veriyor.  Malzemeleri bir bardak ılık su, yarım greyfurt ve bir çay kaşığı bal olan bu meyve suyu vücudunuzda ki fazla yağların hızla yakılması için bire bir 🙂 Unutmadan  sabah aç karnına içmeniz daha hızlı sonuç elde etmenizi sağlayacaktır.

Zayıflatan Çay Tarifi

Yağlanmaya yatkın bir vücuda sahipseniz ve kilonuzun dengelenmesini istiyorsanız bu çay tarifini bir kere de olsa denemelisiniz. Çay içerek metabolizmanızın dengelenmesini ve vücudunuzun forma girmesini sağlayabilirsiniz. Zayıf olmak sizi rahatsız etmiyor aksine mutlu ediyorsa bu bitkisel çayı alışkanlık haline getirip siyah çay yerine kullanabilirsiniz.

Zayıflatan Çay Tarifi

Kullanılması gereken bitkiler:

10g Kuşburnu, 8g  Ebegümeci yaprağı, 15g Böğürtlen yaprağı, 15g Ahududu yaprağı, 19g Funda, 7g  Isırganotu yaprağı, 3g  Sarı Kantaron.

Zayıflama çayının kullanılışı:

Çok ince kıyılmış bitkiler iyice harmanlanır. Yarım tatlı kaşığı bitki karışımı, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar derecede sıcak suyla haşlanır ve yarım dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 1 bardak çayla başlanır, 3 bardağa kadar çıkarılır, dozaj 6 hafta sürdürülür ve kademeli olarak yine günde 1 bardağa inilir.

Bu çay, normal kiloya ulaşıldıktan sonra da günde 1 bardak olarak sürekli içilebilir. Zayıflama çayının etkisinin arttırılabilmesi için haftada 1-2 sıcak banyo alınır ve banyo sonunda tüm bedene tam masaj uygulanır.

2 Haftada 4 Kilo Vermek

Yaz geldi ve fazlalıklarımız daha fazla göze batmaya başladı. Bir sürü diyet listesi ve kitap arasında boğulup kalmadan ufak fedakarlıklarla tam da istediğiniz gibi bir vücuda kavuşabilmek için bu yazıya göz atmalısınız. Hazırlayacağınız basit bir kür ile (video ile destekli) fazlalıklardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. İyi form tutmalar. Continue reading “2 Haftada 4 Kilo Vermek”

Elma Sirkesi Faydaları

Cildimiz çözümü neden kozmetik ürünlerinde arıyoruz, biraz tembellikten sanırım 🙂 Sağlıklı beslenme, düzenli spor ile vücudumuzu mükemmel hale getirebiliriz ama biz peri masallarına inanıyoruz çirkin kız bir krem sürsün ve bütün görünüşü bir anda değişsin böyle bir şey yok arkadaşlar bu ancak peri masallarında olur 🙂

Cilde bakım yapmayın demiyorum ama ben kozmetik ürünlerini doğru bulmuyorum neden bitkisel ürünlerle yapılan bu kozmetik ürünlerine bir Dünya para ödüyoruz ki evde cildimiz için hiç bir yan etkisi olmayan doğal maskeleri kendimiz yapabilecekken.  Lafı fazla uzatmadan size elma sirkesinin faydalarından bahsedeyim 🙂 Continue reading “Elma Sirkesi Faydaları”

Hızlı Zayıflama Yöntemi

Yaz gelmeden bayan erkek her yaş grubunda stres başlıyor bu vücutla nasıl denize girebilirim diye 🙁 Sonra diyete başlanıyor ve en fazla iki hafta sonra diyet programı tamamen bozulmuş oluyor. Diyeti yaşam tarzınız haline getirmeniz bütün bu zorlukları çok kolay atlatmanızı sağlayacaktır.  Continue reading “Hızlı Zayıflama Yöntemi”