Spor Damatlık Modelleri

Spor Damatlık Modelleri

Damatlık modellerinde gelinlik modellerine göre daha az çeşit bulunmaktadır. Sıradan bir takım elbisenin detaylarla süslenmiş hali gibi duran klasik damatlık modellerini çok ağır ve tarzınıza uygun bulmuyorsanız spor damatlık modellerini deneyebilirsiniz.

Spor Damatlık Modelleri Nelerdir?

Eğer spor bir damatlık modeli kullanmayı düşünüyorsanız klasik siyah veya beyaz renginin dışına çıkabilirsiniz. Krem, buz mavisi, toprak tonlarında ceketler tercih edilebilir. Bunların yanı sıra gömlekte farklılıklar yaparak damatlığı spor bir havaya sokabilirsiniz. Örneğin klasik erkek gömleği yerine hakim yaka bir gömlek kullanabilirsiniz. Eğer farklı bir görünüm istiyorsanız yakasız gömleğe açık papyon veya bol bırakılmış bir kravat şık duracaktır. Klasik bir görünümden uzaklaşmak isteyen damat adayları damatlıkta ceket yerine yelek veya spor pantolon askıları kullanabilirler.

yazlık-Papyonlu-Damatlık-Modelleri

Bunlar hem farklı duracak hem de akıllarda kalmanıza neden olacaktır. Şık duran pantolon askılarını şık bir spor ayakkabı, papyon ile kombin edebilirsiniz. Gömlek renginde beyazı tercih edebilir, klasik kumaş pantolon yerine kanvas pantolonlardan giyebilirsiniz. Klasik bir damatlığı da ufak dokunuşlar yaparak spor bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Örneğin takımın altına dikkat çekecek fakat şık bir spor ayakkabı, kravat yerine açık bırakılmış bir papyon ve ceket kullanmayarak spor görünümü yakalayabilirsiniz.  Ceket kullanmıyorsanız gömleğinizin kollarında şık kol düğmeleri kullanmaya ve gömlek cebinde mendil, çiçek gibi bir detay taşımaya özen gösterin. Düz klasik kesimli bir gömlek tercihi, sizin özensiz görünmenize neden olabilir.

Nikah Şekeri Modelleri

Nikah şekeri nikahtan yıllar sonra düğününüzün hatırlanmasını sağlayan şirin  araç 🙂 Hatıra olarak yıllarca saklanan nikah şekeri özellikle sadece nikah yapılan düğünlerin ayrılmaz bir parçası olmaya devam ediyor . Sadece nikah şekeri hatıra olarak saklanması için ikram edilmiyor . Her nikah şekeri ayrı ayrı anlamlar taşır . Bademli nikah şekeri tadı itibariyle evliliğin hem acı hem de tatlı olduğunu , tüllerle kaplı nikah şekeri masumiyet simgesi…  olarak bilinir .

 

Kutu Nikah Şekeri

 

Nikah şekeri beğendiniz fakat kaç adet nikah şekeri alacağınızı bilmiyorsunuz . Size önerim nikah şekerini Continue reading “Nikah Şekeri Modelleri”