Imitation of Christ Elbise Modelleri

 

 

Imitation of Christ  bu marka günlük yaşamda nasıl şık olabileceğinizle ilgili bütün sırları veriyor . Siyah ya da beyaz , gömlek ya da bluz nasıl sıradanlıktan kurtulabilir bu markada görüyoruz . Gömleklerindeki çarpıcı kesim , bluzlarında ki ince işleme detayları , zarif keskin elbiseleri bizi etkilemeyi başarıyor . Modaya yön veren markalardan biri Imitation of Christ .

 

 

 

Markanın modelleri geleneğinden vazgeçmediğini bize gösteriyor . Imitation of Christ  pantalonlarıyla da bir harika abartılı parlak Continue reading “Imitation of Christ Elbise Modelleri”

Lanvin Elbise Modelleri

 

Elbise Modelleri

 

Lanvin parfüm piyasadaki bir çok parfümden daha güzel ve ne yazık ki ülkemiz de Lanvin parfüm bulmak oldukça zor . Erkek parfümlerinin en iyisini üretiyor bence marka , bayan parfümlerinde ise Oxygen isimli parfümü oldukça güzel .

 

 

Markanın 2005-günümüze , Lucas Ossendrijver erkek – bayan  hazır giyim tasarımcısıdır .

 

 

 

Ben bu markanın ortasının olmadığını düşünüyorum ya çılgınca uçuk-kaçık tasarımlar yapıyor ya da sakin klasik tasarımlarla Continue reading “Lanvin Elbise Modelleri”

Louis Vuitton Ayakkabı Modelleri

 

Louis Vuitton sivri uçlu ayakkabılarını , çantalarını  ve beyaz ve saflığı yansıtan elbiselerini beğenmemek neredeyse imkansız . İdeal sofistikebir görünüme sahip olan 2012 Louis Vuitton koleksiyonu da hoş bir show ile bizlere sunuldu .

 

 

Mankenler

 

 

Mankenler dev atlı karınca da birer birer poz verdi . Sonrasında ise atlı karınca etrafında yürüdüler böylece koleksiyonun hepsini daha uzun süre  görme imkanına sahip olduk . Defile Kate Moss ile sona erdi.

 

 

Şimdide marka hakkında kısaca bilgi vereyim . 60 tane alt şiketten oluşan Fransız bir Holdingdir . Moët et Chandon and Hennessy şirketin lideri konumundadır .  Bernard Arnault şirketin CEO ‘ sudur .

 

 

Ünlü ve çekici markaları barındıran Continue reading “Louis Vuitton Ayakkabı Modelleri”

Marc Jacobs Lola Parfüm

 

1997 de Louis Vuitton da çalışırken Marc Jacobs ‘u tanıdık . 1980 de de kendi şirketini kuran modacı örgü modelleriyle yoğun ilgi gördü . 60 ülkede 240 mağzası bulunan marka giderek büyüyor .

 

 

Victoria Beckham baskılı tshirtleri ile de  beğeni toplayan Marc Jacobs ayakkabı tasarımlarını da kendisini 200 metre ileriden gösteriyor . Tasarımlarını hemen hemen bütün kadınların yakından tadığı çılgın modacı .

 

 

Marc Jacobs LOLA parfümü ise ülkemizde kalburüstü kesimin en çok kullandığı parfümlerden biri olarak biliniyor .

 

 

Kalın zincirli saplı stam çantaları ağırlı duruşu ve şıklığı ile taşıması zevk veren bir tasarım . Tarzı kesinleşmemiş modacı

Continue reading “Marc Jacobs Lola Parfüm”

Missoni 2014 Koleksiyonu

 

Rosita ve Ottavio Missoni tarafından 1953 yılında kurulan marka 60 yıllık bir geçmişe sahip . Tekniği tasarımlarıyla triko kavramını yeniden tanımlamıştır .

 

Missoni

 

 

Geleneksel İtalyan el sanatlarını tasarımlarında yansıtmıştır modacı . Amerika basının da yakından takip ettiği ve sevdiği markayı artık Rosita ve Ottavio Missoni ‘nin kızı Angela Missoni yönetiyor .

 

 

Missoni elbiselerinde olduğu kadar Missoni çanta modellerinde de Yunan motiflerine , el işçiliğine , zik-zak lara , örgü ve delikli hafifletilmiş örgüye önem veriyor . Şımarık ve kadınsı çantaları da Continue reading “Missoni 2014 Koleksiyonu”