Archive for the 'Genel' CategoryFarklı Desen Kombinleri 2016

Desenleri karıştır stilini kendin yarat. Moda cesarettir kendine en çok yakıştırdığındır. Desenleri karıştırmak aslında çok büyü risk taşır ya çok iyi görünürsünüz ya da çok kötü ama denemezseniz başaramazsınız. Sınırlarınızı kaldırın. Karıştırın ve en çok yakışanı bulun. Bu stili bulmanın püf noktalarını da bulmalısınız.
Yaratıcı İpuçları
I. Aynı renklerin farklı tonlarını kullanarak karıştırın desenleri bu kendi içinde bir ahenk yakalamanızı sağlayacaktır. Yani riski en aza indirmiş olabilirsiniz.
II. Aynı deseni farklı boyutlarıyla kullanın ve birleştirin büyük kalplerle küçük kalpleri birlikte kullanmak gibi.
III. Her desene uyum sağlayacak leoparları kullanın ayakkabılarınızda çantanızda bandanalarınızla. Leopar her desene çok yakışacaktır.
IV. Geometrik desenleri karıştırmalısınız. Zig zaglar kareler dikdörtgenler iç içe geçmiş geometrik desenlerde birbirini tamamlayacak ve daha da eğlenceli bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır.
V. Bu kadar hareketli giyindikten sonra takı takmamalısınız tabi ki daha da karıştırmanın âlemi yok. Takacaksanız minicik küpeler kullanabilirsiniz ya da tek küçük taşlı yüzükler incecik bileklikler.
VI. Zıt renkleri karıştırın siyah ve beyaz gibi. Zıt renkler birbirine en çok yakışanlardır.
VII. Desenleri karıştırdığınızda ayakkabılarınız sade ve üçüncü bir renk olmalı. Bu ayaklarınızı daha zarif gösterecektir. Desenlerin altında kalın topuklar tercih etmemelisiniz. Çünkü sizi daha geniş ve daha kilolu gösterecektir.
VIII. Desenleri karıştırdığınızda çantanızda farklı bir renk tercih etmelisiniz. Üçüncü bir renk kullandığınızda çantanız yıldız parçanız olacaktır. Siyah-beyaz bir kombin kullanacaksınız ve üzerinde geometrik şekiller varsa bordo bir çanta ve süet bir ayakkabı kullanırsanız boyunuzu daha uzun göstermiş ve sade ama eğlenceli şık ama asil bir görüntünüz olacaktır.

2016 Kış Sezonu Erkek Modası

Kış aylarının gelmesi ve yeni sezon ürünlerinin vitrinlerde yerini alması ile 2016 kış sezonuna ait modeller de piyasaya çıkmaya başlamıştır. Erkek modası göz önüne alındığında bu sene radikal değişiklikler dikkat çekmektedir.

2016 Kış Sezonu Erkek Modası Pantolon Modelleri

Geçtiğimiz sezonlarda erkek modasına ait pantolon modellerinde özellikle dar pantolonlar dikkat çekmekteydi. Bu sezon ise geçtiğimiz sezonların tam tersine bol ve salaş pantolonlar tercih edilmekte. Bol ve salaş pantolonlar ise düşünüldüğü gibi sadece spor ve günlük giyimde değil, klasik giyimde, hatta ceketli takımlarda bile karşımıza çıkmaktadır.

Yeni sezonda erkeklerin tercih edeceği pantolon modellerinde pantolonların şekli kadar kumaş türleri de dikkat çekmektedir. Sadece kumaş ya da Jean pantolonlar değil, deri ve kadife pantolonları da bu sene sıklıkla karşımızda görecek ve rahatlıkları ve şıklıkları ile sıkça tercih edeceğiz.

2016 Kış Sezonu Erkek Modası Takım Elbise Modelleri

Erkek giyiminin en önemli parçalarının başında gelen takım elbiselerde de bu sezon bazı değişiklikler mevcut. Özellikle geçtiğimiz sezonlarda pek kullanılmayan gri ve antrasit renklerinin revaçta olduğu 2016 kış modasında, bu renk takım elbiseleri bordo, pembe, yeşil ve kahverengi aksesuarlar ve kravatlar ile kombinlemek de takım elbiseye ekstra bir hava katmaktadır.

2016 Kış Sezonu Erkek Modası Kazak Modelleri

Her ne kadar 2016 kış sezonunun en fazla kullanılacak üst giyim parçası gömlekler olarak biliniyor olsa da kış soğuklarının tamamını gömleklerle geçirmek mümkün olmayabilmektedir. Özellikle kış soğuklarında kullanılacak ve büyük kolaylık sağlayacak olan balıkçı yaka kazaklar erkek modasının önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Kumaş pantolonlarla bile kullanılabilecek olan bu balıkçı yaka kazaklar kışın hem soğuklardan korunmanızı sağlayacak hem de modayı yakından takip ettiğinizin bir göstergesi olacaktır.

Sonbaharda Klasik Çizgiler

İş ve sokak yaşantısında klasik kombinlerden vazgeçemeyenler için bu sonbahar birbirinden şık alternatifler bulunmaktadır. Ayakkabıdan, bota, çizmeye, çizgili pantolonlardan, elbise ve eteklere klasik çizgiler vitrinleri süslemektedir. Her yaşa ve zevke hitap eden klasik dokulu kıyafetler sonbahar koleksiyonlarındaki yerlerini almış durumdadır. Ancak bu klasik parçaları doğru formda, renkte ve desenlerle birleştirmek ayrı bir zevk ve bilinç gerektirmektedir.

Klasik Etek, Ceket Kombinleri

Etek, ceket kombinleri; özellikle iş yaşamında en çok kullanılan klasiklerdendir. Çoğu kez hayat kurtaran hazır takımların şık ve zarif görünebilmesinde ayakkabı, kemer ya da ceketin içine giyilen gömlek, bluz da çok önemlidir. Etek ve ceketler takım olarak satılmasına rağmen son yıllarda takım giymek demode, iki takımın etek ve ceketini ayrı ayrı giymek moda olmuş durumdadır. Örneğin siyah çizgili etek, ceket kombini ve kırmızı etek, ceket kombinleri; siyah eteğin üzerine kırmızı ceketi giyerek farklı bir şekilde değerlendirilmekte ve tarz yaratılmaktadır.

Klasik Pantolonlarda Ayakkabı Seçimi

Klasik kombinlerde pantolonu kemersiz kullanmamak gerekmektedir. Zira kemer; zarafeti artırmakta ve bel oyuntusunu ortaya çıkarmaktadır. Kemerle aynı renk tonlarında ayakkabı seçimi de klasik kombinlerin olmazsa olmazıdır. Ayakkabı ve botların ince topuklu, sivri burunlu olmasına dikkat etmek de kombinin klasik havasını pekiştirecektir. Klasik pantolonların altına dolgu topuk, kalın topuk ve ara boyda bot, çizme giyilmeyeceğinin de altının çizilmesinde fayda vardır.

İç Giyim ile Cinsel Yaşamı Renklendirmek

Mutlu bir cinsel yaşam için çiftlerin birbirleriyle uyumlu ve arzulamaları gerekmektedir. Bunlardan bir tanesi de fantezi iç çamaşırın eşinizin için önemli olması ve kadının kendini daha güzel ve seksi hissetmesi önemlidir.

Günümüzde cinsel yaşam bütün eşlerin hayatlarında önemli bir noktadır. Cinsel yaşamı renklendirmek için üretilen iç giyim ürünlerin genel adıdır. Sınırsız renk, kumaş, desen ve model çeşitliliği bulunmaktadır.

İnsanların hayal gücünü zorlayan fantazi iç giyim şekilleri insanların cinsel yaşamlarını olumlu yönde etkilemektedir. Erkekler cinsel yaşamı önemserler fakat Bayanlar içinde önemli nokta olan cinsel yaşamda bayanlar eşlerine farklı gözükmek isterler. Onları daha mutlu görmek bayanların motivesini daha etkilemektedir.

fantazicamasirlari

Eşini Mutlu Edebilmek:

İnsanların yemek içmek gibi en temel amaçlarından birisi de seks yapmaktır. Seks hayatı yolunda giden birçok insanın psikolojisi de sağlam olur. Bu bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir. Mutlu bir cinsel birliktelik için bazı önemli detaylar vardır. Öncelikle çiftlerin birbirlerini istemesi ve arzulaması gerekmektedir. Her iki tarafında cinselliği istemesi için de beynin uyarılması gerekmektedir. Beyin böyle durumlarda en iyi uyarılmayı gözler ile sağlamaktadır. Görsel anlamda her şeyin kusursuz olduğu bir gecenin mutlu sonla bitmemesi mümkün değildir. Birçok kadının çekmesinde bulunması gereken en önemli çamaşırlar arasında bulunan jartiyerdir.

Nasıl Uyum Sağlanır?

Kadının kendi sine yakışan vücudu ile uyum sağlayan ve erkeğin zevkine hitap eden seksi bir kıyafet giymesi çiftlerin cinsel mutluluğu tam manasıyla yaşamasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Bayanların gardırobunda bulunması gereken kıyafetler arasında jartiyer gelir. Buna www.fantazicamasirlari.com sitesinden çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mutlu hayatlar cinsel yaşamla başlar.

Siyah pırlanta’nın yüzüklerdeki büyüsü!

Siyah pırlantanın yüzüklerdeki büyüsü!

Son yıllarda klasik beyaz pırlantaların yerini renkli pırlantalar alıyor. 2016 yılında evlilik teklifleri siyah pırlanta ile yapılabilir. Siyah pırlantanın klasik beyaz pırlantaya göre çok daha fazla havası olduğunu söyleyebiliriz. Hatta erkeklerin küpe ve kol düğmelerini siyah pırlantadan tercih ettiğini de düşünürsek önümüzdeki seneler siyah pırlanta yılları olabilir.

Kadınlarımızın yüzüklere olan ilgisini hepimiz biliyoruz, işte sizlere siyah pırlanta ile özel olarak tasarlanmış bir kaç yüzük göstereceğiz. Bazılarında sadece siyah pırlanta kullanılmış, bazılarında ise beyaz pırlanta ile bütünleştirilerek pırlanta’ya ayrı bir hava katılmıştır.

İşte sizin için seçtiğimiz özel pırlanta yüzükler:

Continue reading ‘Siyah pırlanta’nın yüzüklerdeki büyüsü!’