2013 Abiye Modelleri

2013 yılında abiye modelleri düğünlerde giyilmiyor. Günümüzde insanlar günlük yaşantılarında da şık olmak için oldukça özen gösteriyorlar bundan dolayı düğünlerde abiye modellerini abartı buluyorlar. Elbise modelleri de artık eskisi gibi sadece özel günlerde giyilmiyor. Kadınlar günlük hayatta rahatlığından olsa gerek elbise giymeyi daha fazla tercih eder oldular.

Günümüzde tayt da kurtarıcı durumda pantolonun kaba olduğu durumlarda Continue reading “2013 Abiye Modelleri”

Şal Modelleri 2013

Armine Hardal Şal Modelleri

 

Buz gibi bir kış günün de camın pencerenin kenarında oturup kar tanelerini izlerken üzerimize almak isteriz bir  şalı. Şal modelleri günümüzde o kadar fazla ki Dünyaca ünlü markalar bile şal satar duruma geldiler. Ev hanımları Continue reading “Şal Modelleri 2013”

Tesettür Tunik Modelleri

 

Tesettür Tunik

 

Tunik modelleri, yepyeni tasarımlarla son yıllarda en fazla değişim gösteren elbise modelleri arasında yer alıyor. Özellikle 80’li yıllarda kullanımı oldukça yaygın olan ama son yıllarda tekrar değişik kesimleri ve konseptleriyle trend halini alan tunik modelleri, çok değişik kullanıcı profillerine ulaşmayı başarıyor.

 

 

 

 

Özellikle, günlük kullanımda tercih edilen tunik modelleri, hem şıklık hem de rahatlık için hazırlanmış tasarımlarla, oldukça fazla tercih edilen elbise modelleri arasında yer alıyor. Bu sevilen günlük tarz, en fazla satılan ürünler arasında bulunurken, gençlerin de gözdesi durumunda.

 

 

 

 

Bol kesim tunik modelleri, ince kumaşla yapıldığından, yazın oldukça ferah bir kullanım olanağı sağlıyor. 2012 tunik modelleri de yine oldukça renkli ve değişik konseptlerde hazırlanan tasarımlarıyla, sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

 

 

 

Fırfır kuşak stiller, bu yazın çok fazla talep gören ürünleri arasında bulunuyor. İşlemelerin, omuzlarda apolet gibi bir görüntü oluşturduğu tunik modelleri son trend stillerden biri. Bu rahat ve şık kullanım olanağına sahip tunik modellerinden birisine sahip olmak istiyorsanız, size en çok yakışacağını düşündüğünüz modeli bulabilirsiniz.

 

Trençkot Modelleri

Farklı Trenç Kot Modelleri

 

Giyim sektörünün vazgeçilmezleri arasında yer alan trençkotlar, yeni sezonda da yeni tasarımları ve şıklıklarıyla gözde modeller arasındaki yerini alıyor. Kaliteli giyime özen gösterenler için hazırlanan, sonbaharın habercisi Continue reading “Trençkot Modelleri”

Tesettürlü Gelinlik Modelleri

 

Tesettürlü gelinlik modelleri, genç kızların oldukça rağbet ettiği tasarımlardan birisidir. Bu modellerde saçın şeklinin nasıl olacağı ve kapanacağı oldukça önemli bir yer tutar.

 

Tesettür Gelinlik Modelleri 2014

 

Tesettürlü gelinlik modellerinde son trendler, taşların süslemelerde oldukça sık kullanımı ile şekilleniyor. Özellikle duvak bölümünde yer alan bu özel taşlar, gelinliğin çok daha estetik bir görüntüye sahip olmasına katkı Continue reading “Tesettürlü Gelinlik Modelleri”