Modanın Adresi 1kombinimvar Sitesi

Her gün işe giden, sürekli insanlar içine karışmak durumunda kalanların daha güne başlarken kocaman bir sorunları vardır; ‘bugün ne giyeceğim?’ . Her gün dolapların önünde dakikalar geçirmek bu sebeple işe ya da gidilecek yere geç kalma ile sonuçlanabiliyor.  Ancak bu sorun artık geride kalmış görünüyor. Özellikle hanımların yaşadığı bu sıkıntıyı gören araştırmacı yazarlar internet üzerinde bir site kurmuşlar ve her çeşit kıyafet ile ilgili kombin önerileri veriyorlar. 1kombinimvar.com isimli bu site sayesinde ‘bugün ne giyeceğim?’ derdi de sona ereceğe benziyor.

Her Kıyafet Mercek Altında

Her türlü kıyafetin mercek altına alındığı 1kombinimvar.com ‘ da çok geniş bir kategori listesi bulunuyor. Her kategorinin içinde yüzlerce desen ve renkteki kıyafetlerin nasıl kombin yapılabileceğinin anlatıldığı harika yazılar bulunuyor.

1kombinimvar

1kombinimvar.com sitesindeki kıyafet kategorileri;

 • Ceket modelleri
 • Etek modelleri
 • Elbise modelleri
 • Gelinlik modelleri
 • Damatlık modelleri
 • Gömlek modelleri
 • Ayakkabı modelleri
 • Kombin önerileri
 • Hırka modelleri gibi başlıklardan oluşuyor.

Zengin Alt Kategoriler

 • Siteye girdiğinizde bu kategorilerin bir de yüzlerce alt kategorisine rastlıyorsunuz. Her kıyafet modeli için renk, desen, uzunluk, kısalık ve tarz konularını ayrı ayrı inceleyen alt başlıklar çok akıcı bir dille yazılmış anlaşılır makaleler ile dolu. Üstelik site yazarları herkesin ulaşabileceği kıyafet modelleri ile önerilerde bulunuyor haliyle sürdürülebilir modaya da katkı sağlamış oluyorlar.
 • Sitenin tasarımı sade ve anlaşılırken tüm yazılar ince detaylar incelenerek hazırlanmış görünüyor. Akıcı ve anlaşılır diliyle her bir yazı kombin yapma konusunda ilham veriyor. Üstelik makalelerin altına yorum yapıp konular ile ilgili sorular sorabiliyorsunuz ve sitenin adminleri çok hızlı bir şekilde yanıt veriyorlar.
 • Her yazıda bulunan bol miktardaki fotoğraf ve konu ile ilgili detaylar yazılırken kullanılan anlaşılır tasvirler ile okuyanların istedikleri kombinleri oluşturması zor ve karmaşık olmaktan çıkıyor.

Sosyal Medyada 1kombinimvar.com

Sosyal medya üzerinde de takipçileri olan 1kombinimvar.com sitesi, cep telefonlarından da modaya ulaşım kolay olabilsin diye okuyucularıyla facebook, twitter, instagram ve pinterest isimli sosyal ağlardan kontağa giriyor. Bu mecralarda da aktif olan site her an her yerde modaya ulaşmayı ve en doğru, en şık kombinler yapmanızı sağlıyor.

 

Converse Ayakkabı Modelleri

Converse ayakkabıları spor giyimde kıyafetlere kolay uyum sağladığı, uygun fiyata satıldığı ve rahat olduğu için hemen hemen her kesimden insanın ayakkabılığında yerini ayırıyor. Bezden ayakkabıları bahar için ideal, spor bir trench coath ile hoş bir uyum yakalayabilirsiniz Continue reading “Converse Ayakkabı Modelleri”

Yılbaşı Ağacı Süslemek

Yılbaşı bembeyaz kar ve ışıklar eğer sizde yeni yılda salonunuzda bir çam ağacı süslüyor ve bunu eğlence için yapıyorsanız. Şimdi size önereceğim yılbaşı ağaçları sadece salonunuzu değil, evinizin her odasını hatta ofisinizi süsleyecek türden. Bu ağaçların yapımı ve süslemesi de oldukça basit aynı zamanda da yapımı oldukça Continue reading “Yılbaşı Ağacı Süslemek”

Mudo Online Satış

Mudo 1964 yılında Fitaş pasajında küçük bir mağaza olarak işe başladı. Mudo her ne kadar ismiyle yabancı bir marka gibi gelse de Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün’ün isimlerinin baş harflerinden oluşuyor. Giyim, dekorasyon mobilya gibi birçok ürünün satışını yapan markanın 100’den fazla mağazası ve 2000 üzerinde çalışanı bulunuyor. Marka farklılığı prensip haline getirdiği için her ürününde bir farklılık bulmak Continue reading “Mudo Online Satış”

Puma BMW Koleksiyonu

Puma Ferrari koleksiyonundan sonra Puma BMW koleksiyonu ile spor giyim sevenlerin ilgisini çekmeyi başardı. Puma BMW koleksiyonu siyah, beyaz  ve kırmızı renklerinden oluşuyor. Kırmızıyı sadece detaylarda kullanmış aşağıda paylaştığım resimlere baktığınızda göreceksiniz. Pumanın bu koleksiyondaki ayakkabıları BMW ayakkabıları anımsatacak şekilde keskin Continue reading “Puma BMW Koleksiyonu”