Çalışma Masası Modelleri

Çalışma Masası 2

 

Klasik,  modern nasıl bir salona sahip olursak olalım salonumuzun kullanışlı olmasına olmasına özen göstermeliyiz.

 

Çalışma Masası5

 

Salon evde deşarj olmamızı sağlayan en önemli mekanlardan biri olduğu için salonumuzu olabildiğince fonksiyonel dekore etmeliyiz. Çalışma masamız, kitaplığımız, bilgisayarımız salonda olmalı.

 

Çalışma Masası3

 

 

Bilgisayar iş hayatımızın bir parçası olduktan sonra evimize girdi, ayrılmaz bir parçamız oldu. Salonumuzun baş köşesinde yerini de ayırdı artık çoğu evde salonda çalışma masası olduğu için bende çalışma masası salonda nasıl kullanılıyormuş onu araştırdım ve çok hoş fotoğraflar buldum 🙂

 

Çalışma Masası

 

 

Çalışma masasını salonda konumlandırmakta zorlanıyorsanız bu şekilde kanepenin arkasına da dayıya bilirsiniz böylece kanepenin arkasındaki kötü görüntü kamufle edilmiş aynı olur. Sevgilinizi kanepede uzanırken izleyerek çalışmanın zevkini de unutmamak gerekiyor 🙂

 

 

Çalışma Masası 6

 

 

 

Gül Kokulu Mobilya Modelleri

Gül 3

 

Güzel görüntüsü ve hoş kokusuyla etkisini her canlıya hissettiren gülün hafıza için faydaları da saymakla bitmiyor. Gül kokusunun belleği güçlendirdiğini ve unutkanlığı önlüyor. Bu bilgiden sonra isterseniz gülü eviniz de ne şekilde kullanabilirsiniz ona bakalım 🙂

Gül2

 

Gülü farklı çiçeklerle bir buket hazırlayarak  da kullanabilir böylelikle daha romantik bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

Gül4

 

 

Gülü dekorasyonda;  kupa, farklı boyda vazolar, kafes gibi çeşitli parçalarla hoş bir görüntü elde edecek şekilde kullanabilirsiniz.

Mudo Ev Aksesuarları

Mudo ev aksesuarları konusunda Türkiye deki dev markalardan biri oldu. Markanın özellikle mutfak aksesuarlarını oldukça başarılı buluyorum. Mutfak genelde kalabalık bir mekan olduğu için mutfağımızı oldukça renkli ve şık bir yer haline getirmeliyiz ki içinde geçirdiğimiz zaman bize daha zevkli hale gelsin. Örnek vermek gerekirse mutfak önlüğü alırken renkli ve farklı şirin detaylara sahip mutfak önlüğü alın, renkli kupalar ve cıvıl cıvıl görünen bir saat alın. Mutfağınıza alacağınız her ürünün bir fonksiyonu oldun ama güzelde görünsün. Mutfağınızda gereksiz yere kalabalık yapan ürünleri bulundurmayın çünkü o kalabalık siz farkına varmadan sizi boğacaktır. Mutfağınızda illa bir aksesuar kullanacaksınız bunu sürekli kullandığınız Continue reading “Mudo Ev Aksesuarları”

Mudo Bahçe Mobilyaları

Bahçeniz için güzel bahçe mobilyaları ve aksesuarlar almak istiyorsanız Mudo da bir kere de olsa bulunun. Mudo’nun mobilya üretim anlayışı” az olsun farklı olsun”, bu yüzden kütük odunu bile muhteşem bir hale getirip sizin için farklı bir koltuk haline getirebiliyor. Bir zamanlar oldukça moda olan beyaz demirden yapılmış sandalyeleri seviyorsanız Mudo‘nun bu ürünleri günümüze ne kadar güzel uyarladığını göreceksiniz.

Bu sandalyenin zarif olması benim en çok beğendiğim özelliği şimdi diğer sandalye modellerine de bakalım.

Mudo Mobilya Modelleri

Mudo bildiğiniz gibi mobilya, aksesuar, dekorasyon, giyim, aydınlatma, banyo ve bahçe ürünleri üreten ve bütün bunları perakende satışa sunan yerli bir marka. Mudo mobilyalarının fiyatı emsallerinin neredeyse iki katı fiyata sahip olmasının yanı sıra mobilya ürünlerinde fazla çeşide de sahip değil. Mudo mobilyalarının benzerini ikea gibi bir çok mobilya mağazasında daha ucuz fiyata bulabiliriz fakat 2013 Mudo mobilya modellerinde ön planda olan el işçiliği özellikle mobilyaların ahşap bölümlerindeki oymalar oldukça dikkat çekiyor ve mobilyanın Continue reading “Mudo Mobilya Modelleri”