Modanın Adresi 1kombinimvar Sitesi

Her gün işe giden, sürekli insanlar içine karışmak durumunda kalanların daha güne başlarken kocaman bir sorunları vardır; ‘bugün ne giyeceğim?’ . Her gün dolapların önünde dakikalar geçirmek bu sebeple işe ya da gidilecek yere geç kalma ile sonuçlanabiliyor.  Ancak bu sorun artık geride kalmış görünüyor. Özellikle hanımların yaşadığı bu sıkıntıyı gören araştırmacı yazarlar internet üzerinde bir site kurmuşlar ve her çeşit kıyafet ile ilgili kombin önerileri veriyorlar. 1kombinimvar.com isimli bu site sayesinde ‘bugün ne giyeceğim?’ derdi de sona ereceğe benziyor.

Her Kıyafet Mercek Altında

Her türlü kıyafetin mercek altına alındığı 1kombinimvar.com ‘ da çok geniş bir kategori listesi bulunuyor. Her kategorinin içinde yüzlerce desen ve renkteki kıyafetlerin nasıl kombin yapılabileceğinin anlatıldığı harika yazılar bulunuyor.

1kombinimvar

1kombinimvar.com sitesindeki kıyafet kategorileri;

 • Ceket modelleri
 • Etek modelleri
 • Elbise modelleri
 • Gelinlik modelleri
 • Damatlık modelleri
 • Gömlek modelleri
 • Ayakkabı modelleri
 • Kombin önerileri
 • Hırka modelleri gibi başlıklardan oluşuyor.

Zengin Alt Kategoriler

 • Siteye girdiğinizde bu kategorilerin bir de yüzlerce alt kategorisine rastlıyorsunuz. Her kıyafet modeli için renk, desen, uzunluk, kısalık ve tarz konularını ayrı ayrı inceleyen alt başlıklar çok akıcı bir dille yazılmış anlaşılır makaleler ile dolu. Üstelik site yazarları herkesin ulaşabileceği kıyafet modelleri ile önerilerde bulunuyor haliyle sürdürülebilir modaya da katkı sağlamış oluyorlar.
 • Sitenin tasarımı sade ve anlaşılırken tüm yazılar ince detaylar incelenerek hazırlanmış görünüyor. Akıcı ve anlaşılır diliyle her bir yazı kombin yapma konusunda ilham veriyor. Üstelik makalelerin altına yorum yapıp konular ile ilgili sorular sorabiliyorsunuz ve sitenin adminleri çok hızlı bir şekilde yanıt veriyorlar.
 • Her yazıda bulunan bol miktardaki fotoğraf ve konu ile ilgili detaylar yazılırken kullanılan anlaşılır tasvirler ile okuyanların istedikleri kombinleri oluşturması zor ve karmaşık olmaktan çıkıyor.

Sosyal Medyada 1kombinimvar.com

Sosyal medya üzerinde de takipçileri olan 1kombinimvar.com sitesi, cep telefonlarından da modaya ulaşım kolay olabilsin diye okuyucularıyla facebook, twitter, instagram ve pinterest isimli sosyal ağlardan kontağa giriyor. Bu mecralarda da aktif olan site her an her yerde modaya ulaşmayı ve en doğru, en şık kombinler yapmanızı sağlıyor.

 

Sevgililer Gününde Giyilebilecek Kazak Modelleri

Sevgililer Gününde Giyilebilecek Kazak Modelleri

Kış aylarının gelmesi ve havaların soğuması ile birlikte hem şık hem de soğuktan koruması gereken kıyafetler bulmak oldukça zor olmaya başlamıştır. Bu sebeple 2015 kış modasına ait kazak modelleri dikkat çekerken, yaklaşan sevgililer günü de göz önünde bulundurularak yapılacak tercihler daha da zorlaşmıştır.

Kış modasına ait en önemli parçalardan biri olan örgü kazaklar, sevgililer günü modasının da bir parçası olarak hafızalar da yer etti. Kış aylarında olmamız sebebi ile birinci önceliğin soğuktan korunmak, diğer bir önceliğin de şık olmak olduğu düşünülü ise kazak modelleri arasında ne seçeceğini bilmek çok önemlidir. Birbirinden farklı renklerde ve modellerde olan kazak modelleri, söz konusu sevgililer günü olunca karar vermesi daha zor hale gelmektedir.

10

Sevgililer gününde giyilecek kıyafete karar vermek en zor olan kısımlardan biridir. Buna karar verilirken gidilecek mekân önem taşımaktadır. Eğer gidilecek mekân kafe veya rahat bir restoran ise kazak giyilerek yapılacak bir kombin hem şık gem de uygun olmaktadır. 2015 kış modası dikkate alındığında bu kazağın rengi ve modelinin nasıl olacağı bilinmektedir. Bu senenin kazak modellerinde dikkat çeken kısa kazaklar uygun bir kombinle giyildiğinde oldukça şık ve dikkat çekici bir görüntü kazandırarak sevgililer günü gibi önemli bir günde hem şık hem de spor olmayı hedefleyen bayanların dikkatini çekmiştir.

2015 Kış Modası Romantik Buluşma için Dantelli Eldiven Modelleri

2015 Kış Modası Romantik Buluşma için Dantelli Eldiven Modelleri

Hayatınızın en özel günlerinden bir tanesine, romantik randevunuza az kaldı ve kombininizi tamamladınız. Geriye aksesuarlar kaldıysa; eldivenler burada imdadınıza yetişiyor. Klasik eldiven türlerinden uzak, oldukça şık ve zarif aksesuarlardan olan dantelli eldivenler, birçok elbise çeşidiyle uyum içinde kullanılabiliyor. Önceleri sadece düğünlerde gelinlikle beraber kullanılan dantel eldivenler, şimdilerde abiye kıyafetlerle yapılan kombinlerde sık sık kullanılıyor. Romantizmin büyük parçalarından olan danteli, romantik buluşmanızda kullanmanız doğru bir tercih olacaktır.

ygs0

Romantik buluşmanız şık bir restoranda ve çok özelse mutlaka zarif bir elbise tercih etmelisiniz. Uzun elbiseler, kısa elbiselere göre daha zarif çeşitlerdendir. Dantelli eldivenler tercih edeceğiniz zaman kullandığınız elbisenin kol kısmında dantel olmaması gerekir. İkisi bir arada boğucu bir görünüme neden olabilirler. Elbiseniz sade ve abartısız bir elbiseyse; taşsız ve detaysız dantelli eldivenler kullanabilirsiniz ama elbiseniz taşlı ve süslü ise taş detaylı eldivenleri kullanabilirsiniz. Tam tersini yaparak da eldiven ve elbisenin birbirini dengelemesini sağlayabilirsiniz. Straplez ya da ince askılı elbiselerin üzerine kürk bir mont ya da bolero alarak kombini tamamlayabilirsiniz. Ardından da en temel aksesuarınız olan dantel eldivenlerinizi takabilirsiniz. Dantel eldiven kullanırken oje sürmeyi asla ihmal etmemelisiniz. Dantelli eldivenlerin bazıları parmaksız formdadır böyle durumlarda zaten şart ama eldiveni her an çıkarabilme ihtimaliniz olduğunu asla unutmayın.

Kraliyet Ailesi

Kate ve Ailesi

 

 

Kate Middleton ve eşi Prens William geçtiğimiz Pazartesi dünyaya gelen çocuklarının ardından medyaya ” bundan daha fazla mutlu olamazdık ” dedi.

 

Yeni Prens

 

Çift doğumun hemen ardından Londra’daki St Mary’s  hastanesinden ayrılarak evleri Kensington Sarayına gitti.

 

Kate ve Prens

 

Hastane çıkışı yoğun ilgi gören çift, oğulları ile birlikte mutlu aile tablosu çizdi.

 

Kate ve Bebeği

3 kilo 600 gram doğan kraliyet bebeğinin adı henüz açıklanmadı.

Liana Kesenci Evlendi

Kır Düğünü

 

 

Moda Dünyası bu yaz muhteşem bir günü daha geride bıraktı. Zarif tasarımlarıyla aklımıza yer eden Liana Kesenci ve fotoğrafçı Emre Güven zarif bir kır düğünü ile evlendi.

 

Düğün

 

Konuklarında zarif zarif eğlendikleri bu kır düğünü büyük beğeni topladı. Tarzlarıyla dikkat çeken çifte bir ömür boyu mutluluklar … 🙂

 

Düğünden Kareler Konuk Neşeli Düğün Düğüncük Muhteşem Kır Düğünü