Erkek – Bayan Parfüm Önerileri

Eski bir dostu size hatırlatmanın en kolay yolu sanırım onun kokusu olurdu. Onunla yaşadığınız aşkı, acıları, onun karakterini duygularını size hatırlatmanın en kolay yolu ya da bir insanı tanımanın en kolay yolu.

 

chanel_no5_edp

 

 

Bir kadının maskesinin arkasında ne olduğunu, onun iç Dünyasını, onun duygularını, karakterini merak Continue reading “Erkek – Bayan Parfüm Önerileri”

Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld Parfüm

 

Karl Otto Lagerfeld tarafından  oluşturulan marka Karl Lagerfeld  yüzyılımızın en iyi modacılarından biri olmayı başardı . Almanya da Hamburg da yaşayan modacı daha sonra kariyeri için Paris ‘e taşındı . Karl Lagerfeld halen Paris de yaşamaktadır .

 

Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld

 

1980 yılında kendi adını taşıyan markayı üretti marka o zamanlar sadece giyim eşyası ve parfüm üretimiyle başladı . Chole , Fendi , Chanel  gibi bir çok dev marka ile yıllarca çalıştı . Tasarımları her zaman büyük beğeni topladı ama Continue reading “Karl Lagerfeld Parfüm”

Jil Sander

Jil Sander Parfüm

Alman tasarımcı Jil Sander ilk olarak kendi adını taşıyan moda evini kurdu . Paris de 1975 yılında yaptığı defile ile göz doldurmayı başardı . Deri kumaşla oynamayı seven Jil Sander tasarladığı deri kumaşlı geniş omuzlu elbiselerle moda Dünyasında yankı uyandırmayı başardı .

Jil Sander
Jil Sander

1978 yılına gelindiğinde ise Jil Sander markasının adı altında Jil Sander parfümleri  üretilmeye başlandı .

 

 

Asya , Amerika Dünyanın dört bir yanın birbirinden farklı dev şirketlerle birlikte çalışan Jil Sander son olarak Puma  için ayakkabılar Continue reading “Jil Sander Parfüm”