Şal Nasıl Bağlanır

En rahat kullanılabilen aksesuar nedir diye sorsaydınız cevabım muhtemelen fular olurdu 🙂 Yaz-kış kumaşına göre kullanılan, uygun fiyata bulunabilen ve kolaylıkla taşınabilen bir aksesuar. Şalı kullanım şekliniz ile tarzınıza yön verebilir, şık ya da salaş bir görüntü elde edebilirsiniz. Şimdi size sırayla kullanım şekillerini anlatacağım 🙂 Continue reading “Şal Nasıl Bağlanır”

Şal Modelleri

Yüzüme giden şal modelini bulmak için günlerce uğraştım ve sonunda bir iki model buldum. Şal modellerini hazır araştırmışken sizlerle de paylaşmak istedim. Eşarp benim yüzümün olgun görünmesine neden oldu bende şal örtmeye karar verdim ama uygun şal modelini bulmakta epey zorluk çektim. Şal modelini bulduktan sonra yüzümün simetrisine uygun örtmeye dikkat ettim. Şal modeli kadar şalın da yüzün görünümünü etkilediğini fark ettim ve renkli cıvıl cıvıl şal Continue reading “Şal Modelleri”

Şal Yapımı Tarifi

Şalı standart şekilde bağlamaktan sıkıldınız ve kendi tarzınızı ortaya koyamıyor musunuz bunun için size tavsiyem sitemizdeki farklı şal bağlama şekillerini gözden geçirmeniz.  Şal bağlarken dikkat etmeniz gereken tek bir şey var o da değerimize uygun Continue reading “Şal Yapımı Tarifi”