Sophia Webster Kimdir

Yaz Ayakkabısı

 

Nicholas Kirkwood ile tam iki yıl çalıştıktan sonra Sophia Webster kendi markasını oluşturmaya karar verdi.

Topuklu Ayakkabı

 

 

Sophia Webster tasarımı ayakkabıları özellikle bahar ve yaz aylarında kullanmak çok eğlenceli.

Renga renk tasarıma sahip olan bu ayakkabı modelleri insana sanki bir oyun alanındaymış  hissi veriyor.

Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

 

Klasik topuklu ayakkabı fikrinden uzaklaşıp kendi ayakkabı alanınızı oluşturmalısınız.

 

Ulyana Sergeenko Tasarımları

Sokak modasını bizlere en iyi haliyle yansıtan Rus fotoğrafçı Ulyana Sergeenko eskileri andıran tasarımlarıyla karşımıza çıkıp bizleri şaşırttı. Genelde uzun elbiselerden oluşan tasarımları oldukça sade ve farklı. Hanım hanımcık ağır  bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız hemen paylaştığım elbise modellerinden birini Continue reading “Ulyana Sergeenko Tasarımları”

Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Tasarımları

 

Jean Paul Gaultier, uçuk kaçık modacılığın öncü isimlerinden biri olarak tanınmaktadır. Bu tanımlamayı ne kadar hak ettiğini tasarladığı ürünlerle defalarca gösteren Jean Paul Gaultier, sıra dışı tasarımları sayesinde her zaman dünya moda gündeminin en üst sıralarında bulunmuştur.

 

Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier

 

Bugüne kadar yüzlerce farklı ülkede sayısız defileler sunan ve tasarımları dünya Continue reading “Jean Paul Gaultier Tasarımları”

Sonia Rykiel

Sonia Rykiel Tasarımları

 

Sonia Rykiel, dünyanın en deneyimli ve en sıra dışı moda ustaları arasında gösterilmektedir. Uzun yıllardan beri moda ile ilgilenen ve dünya çapında ün yapan tecrübeli modacı, muhteşem tasarımlarıyla her zaman insanları kendine hayran bırakmıştır.

 

 

Sonia Rykiel
Sonia Rykiel

 

 

Şimdi Sonia Rykiel tasarımları hakkında biraz bilgi verelim. Sonia Rykiel, canlı ve göz alıcı renkleri kullanmayı çok sevmektedir. Tasarladığı kıyafetlere baktığınız zaman bu detayı siz de rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sarı, pembe, mavi, yeşil, beyaz ve yakın tonları kullanarak çok güzel tasarımlar Continue reading “Sonia Rykiel Tasarımları”

Christopher Bailey Tasarımları

 

 

Christopher Bailey, dünya modasının sayılı isimlerinden biri olarak tanınır. Dünyanın farklı kesimlerinden binlerce ünlü isim ile çalışmış olan Bailey, günden güne daha geniş bir kitleye kavuşmaktadır. Christopher Bailey tasarımları, görenleri hayran bırakacak türdendir. Özellikle kışlık ürünlerin tasarımında tartışmasız bir lider olan Christopher Bailey, klasik renk tonlarını kullanmaktadır.

 

Christopher Bailey Kimdir

 

 

Giyim açısından da klasiğe dönük bir yaklaşım içerisinde olan ünlü modacı, doğal renklerin kullanımına her zaman özen göstermiştir. Christopher Bailey tasarımları, her açıdan büyük beğeni ile karşılanmaktadır. Kullandığı motifler Continue reading “Christopher Bailey Tasarımları”