Tesettür Mayo Modelleri

 

Kapalı Mayo

 

Tesettür dünyasında önemli bir yere sahip olan tesettür mayolar, bildiğimiz mayolardan farklı desen ve modelleriyle dikkat çekiyor. Tesettürlü bayanların en çok zorlandıkları konu ise zevklerine göre Continue reading “Tesettür Mayo Modelleri”

Pardesü Modelleri - www.modaikon

Pardesü Modelleri 2013

Siyah Şık Pardesü

 

Pardesüler tesettürlü bayanların kurtarıcısı konumunda çünkü Tesettürlü bayanlar pardesü giymedikleri zaman kat kat giyinerek kendilerini kamufle etmek zorunda kalıyorlar. Kat kat giyinmek rahatsız edici olduğundan dolayı çoğu kapalı giyimi tercih eden bayan pardesü kullanıyor.

 

 

Şimdi isterseniz 2013 yılında moda olacak Pardesü Modellerine bir bakalım.

Tesettür Bluz Modelleri - www.modaikon

Tesettür Bluz Modelleri 2013

 

Tesettürlü bayanların kendilerine uygun bluz bulmaları oldukça zor çünkü bir çok ünlü marka bluzların da sıklıkla dekolteye yer veriyor ve kapalı kapalı bayanların kendilerine uygun bluz bulmaları zorlaşıyor.

 

Tesettür Bluz Modelleri - www.modaikon
Tesettür Bluz Modelleri – www.modaikon

 

Şimdi paylaşacağım bluz modelleri kapalı bayanlara hitap eden modeller olma özelliğini taşıyor. Bu bluz modellerini Continue reading “Tesettür Bluz Modelleri 2013”

Ferace Modelleri

 

 

Bordo Ferace

 

Tesettürüne önem veren bayanların örtünmek için kullandığı pardesü benzeri kap olan feracelerden bahsedeceğim size. Genel olarak aynı görünsede işlemeleriyle, detayında güzel olan feraceler uzun ve ince gösteriyor. Tesettür giyimi tercih eden bayanlara zarif ve hoş bir görünüm kazandıran bu feraceler çok farklı modeller içeriyor.

 

 

Farklı renklerde feraceler bulunmasının yanı sıra kimisi omuzdan işlemeli, kimisi belden kemerli, kimisi de yakalarda fırfır gibi detaylar içeriyor. Oldukça uygun fiyatlarla bulabileceğiniz; genç, yaşlı her yaş için uygun model bulunabilen feracelerin aşağıda ki galerisine bakabilirsiniz.

 

Tesettür Abiye Modelleri - modaikon.net

Tesettür Abiye Modelleri

 

hijap

 

Tesetürlü bayanların şüphesiz ki en çok zorlandığı konulardan biri, abiye seçmek. Özel günler için uygun ve şık bir şeyler bulmak için mağaza mağaza dolaşırız ama kriz yaşayarak elimiz boş döneriz eve. Gittikçe yaygınlaşan tesettür abiyeler bu gibi sıkıntılara son vermek için üretiliyor, tesettürlü bayanlar da rahat ediyor. Oldukça çok çeşit bulabileceğiniz bu abiyeler sizi bu dertten kurtarırken şıklığınızla da göz kamaştırabilirsiniz.

 

 

Çoğu bayan internet, dergi gibi yerlerden beğendiklerini seçip dikiyor ve ya diktiriyor. Siz de böyle yapmayı tercih edip paranızdan tasarruf edebilir, özel günlerinizde oldukça şık olabilirsiniz.