2015 İlkbahar Modası Zara Trençkot Modelleri

2015 İlkbahar Modası Zara Trençkot Modelleri

Bahar günlerinde üzerinize mont ve hırka almak konusunda arada kaldıysanız; size bu durumda en büyük yardımı trençkotlar yapacaktır. Ceket şıklığında, mont sıcaklığında baharın dengesiz hava şartlarında trençkotları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle yağmura karşı koruyucu etkisi olan trençkotları, birçok kıyafet tarzıyla kullanabilirsiniz.

1

Zara trençkot modellerinde birçok boydan seçeneğiniz var. İster kısa boyda ister diz hizasında ki modelleri kombininize göre tercih edebilirsiniz. Kısa trençkot modellerinde kolların bilek kısmında kemer detayları ve kullanışlı bel kemerleri kullanılarak; modele hareketlilik kazandırılmıştır. Kısa trençkot modellerinde genellikle modaya uygun olarak açık renk tonları kullanılmış. Ayrıca montun rengiyle zıt olarak düğme ve kemer tokaları koyu renklerde tercih edilmiştir. Uzun trençkot modellerinde ise genellikle koyu renk tonlarını görebilirsiniz. Uzun modeller üzerinde modeli hareketlendirecek herhangi bir detay kullanılmamıştır. Zara trençkot modelleri tek olumsuz durum yağmur karşı koruyucu şapka bulunmaması denebilir.

Trençkotları hemen her giyim tarzında kullanabilmeniz mümkün. Uyumlu bir giyim ürünü olan trençkotları etek, pantolon, elbise tercih edeceğini zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanmak için en uygun mevsimde olduğumuz düşünülürse vakit kaybetmeden kendinize bir trençkot edinmelisiniz. Ayrıca trençkotlarla, baharlık, yağmura karşı koruyucu çizme modellerini kullanabilirsiniz. Üzerine alacağınız şık, zarif ve renkli bir şalla da kombini hareketlendirebilir; trençkotların sadeliğini bahara uygun biçime getirebilirsiniz.

Trençkot Kombinleri

Mevsim Geçişlerini Ona Bırakın: Trençkotlar
Sonbaharın gelmesiyle birlikte, trençkot sezonu da açılmış oldu. Havanın biraz kararsız olmasıyla, çoğu kişi de ne giyilmesi konusunda ikileme düşüyor. Trençkotlar, çok kalın olmamasıyla birlikte, yağmur ve rüzgârdan korunmayı sağlar. Bazen kıyafet üstüne kullanılıyor, bazen ise kıyafetin ta kendisi olabiliyor.
Trençkotlarda Bir Çok Çizgiyi Yakalamak
– Trençkotlar illaki tek renk olacak diye bir kural yok. Son dönemde desenli trençkot modellerinin de oldukça popüler olduğunu söylemek mümkün.Desenli trençkot modellerini,sade ve desensiz kıyafetlerle giymelisiniz.Aksi taktirde,çok karmaşık bir görüntü ortaya çıkabilir.Siz de desenli bir trençkotu gardırobunuza kazandırabilirsiniz.
– Günlük(casual) tarz trençkotlar ile,efor sarfetmeden şıklık yakalayabilirsiniz.Jean pantolon ve tişört ile yaptığınız sade kombinleri,trençkotunuzla taçlandırabilirsiniz.
– Moda tasarımcılarının yarattığı harika olarak adlandırabileceğimiz elbise görünümlü trençkotlar ile,nefes kesici görünebilirsiniz.Bunun için tek yapmanız gereken,trençkotun altına ondan daha kısa bir elbise giymektir.Bu kombini,stiletto ayakkabılarla kullandığınızda çok şık duracaktır.
– Trençkotlarda koyu renkler de tercih edilmektedir.Siyah ya da lacivert renkte bir trençkot size daha asi ve ciddi bir hava verecektir.Bu tarzı,iş yemeklerinde ya da bu tarz ciddi toplantılarda tercih edebilirsiniz.
– Trençkotlar gece kıyafetlerinin de en şık tamamlayıcısıdır.Gece çıkarken sırtınıza alacağınız bir trençkot,sizi hem şık gösterecek hem de soğuktan koruyacaktır.

Trençkot Deyip Geçmeyin, Onun da Kullanma Kılavuzu Var

Continue reading “Trençkot Kombinleri”