Eda Taşpınar Giyim Tarzı

Eda Taşpınar giyimi ve tarzıyla ön planda olan moda ikonlarından biri ve oldukça farklı bir giyim tarzına sahip. Modaya uygun olanı değil, kendinize yakışanı giymeniz gerekiyor bunun dışında vücudunuzu iyi tanıyın. Gündüz rahat ve erkek tipi ayakkabıları kullanarak spor gece ise kullanacağınız maksimum topuklar ve gladyatör ayakkabılarla oldukça şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Daha önceki yıllara, önceki sezonlara ait ayakkabılar kullanmanız sizi farklı ve dikkat çekici gösterecektir yâda tasarımınızı kendiniz tasarlayıp sık kullanmadığınız ayakkabıların üzerine iğneler, çiviler, taşlar kullanarak kendi stilinizi yaratabilirsiniz.  Kullanacağınız çanta ve ayakkabıları seçtikten sonra kıyafetinizi seçmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Hangi Kıyafet Hangi Çantayla Ve Ayakkabıyla Kullanır?

Yazlık mini elbiseler, şortlar ve yere kadar uzun uçuş uçuş kumaşların altına düz sandaletler ve parmak arası ayakkabıların tercih edilmesi uygun olacaktır. Daha rahat hareket ederseniz daha hoş bir havaya sahip olursunuz. Yüksek topuklu ayakkabılarla tüylü elbiseleri kullanmanız uygun olacaktır. Tulum giyecekseniz ve kısa boyluysanız altına topuklu ayakkabılar giymelisiniz. Aksine uzun boyluysanız düz ayakkabı giymeniz daha iyi görünür. Fakat tulum giyecekseniz vücudunuzun oldukça düzgün olması gerekir. Çanta seçerken de dikkat etmeniz gereken Ayakkabılarınızla zıt renklerde olması.

 Eda Taşpınar’ın Salaş Tarzı

Seçtiği dikkat çekici tarzıyla oldukça gündemde olan Eda Taşpınar günlük, salaş kıyafetleriyle de oldukça ön plandır.  Yamalı kotlarla askılı bluzlar erkek şapkalarıyla ve sırt çantasıyla kombinleyebilirsiniz. Kısa şortların üzerine giydiği uzun ceketler ve kullandığı botlarla farklı bir hava yaratmış. Sizde uzun bacaklara sahipseniz ve vücudunuza güveniyorsanız aynı kombinleri kullanarak hem sokak modasına uyup hem şık olabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star Maria Surina

Maria Surina Kimdir?

1988 doğumlu Maria Surina, dedesi Türkmenistanlı anneannesi ise Polonyalıdır. Melez güzeli olarak yarışmaya katılan yarışmacı, Ankara’da Hukuk eğitimi almaktadır.

İşte Benim Stilim All Star Maria Surina Giyim Tarzı Nasıldır?

İşte Benim Stilim 2.sezonda ekranların karşısına dekoltesiz ve kapalı kıyafetlerle çıkan ve elenmesine yakın burada kalabilmek için açık kıyafetleri deniyorum diyerek tarz değiştiren Maria Surina, İşte Benim Stilim All Star’da biraz daha cesaretli parçaları seçmiştir. Genellikle popüler olan alt üst takımları ve kısa etekleri kombinlemeyi seven yarışmacı, özellikle yaz konseptlerini uygulamaktadır. Dolgu topuk ayakkabılar vazgeçilmezlerindendir.

199fc43

Maria Surina Kıyafet Seçimleri Nasıldır?

Güzel yarışmacı, uçuş uçuş eteklere sahip uzun ve renkli elbiseler kullanmaktadır. Bu sezon çokça takım kombinlediği, takım seçimlerinde ceket ve etek kullandığı gözlenmektedir. Geçmişe oranla daha pastel renkleri benimseyen Maria Surina kıyafetlerini yüksek oranda yenilemişe benziyor. İddialı ve çarpıcı özel yapım elbiseler seçmiştir. Büstiyer modasına uyan ve kullanan Maria Surina her ne kadar kendini ve tarzını yenilemiş olsa da ilk haftada elenmekten kurtulamamıştır.

Maria Surina Survivor Yarışmasına Katılacak Mı?

Survivor 2016’da gönüllüler takımında yer alması için teklif gittiği dedikodusu yayılan Maria Surina Survivor yarışmasında olup olmayacağı kesin olarak doğrulanmamaktadır. Gerçek kadronun resmi sitesinde yayınlanması ile birlikte güzel yarışmacının olup olmadığı kesinlik kazanacaktır.

 

İşte Benim Stilim All Star Ezgi Baylar

İşte Benim Stilim Ezgi Baylar Kimdir?

1981 doğumludur. 5 yıllık evlidir. Ekonomisttir. Maddi durumu iyi bir ailenin gelinidir. Ezgi Baylar kızı doğduktan sonra iş hayatını bırakmıştır. İşte benim Stilim yarışması ilk sezonda giyim tarzı ve tavırlarıyla beğeni toplamıştır. İşte Benim Stilim All Star’da iddialı yarışmacılar arasındadır.

bu-tarz-benim-birincisi-kim-kazandi-

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacısı Ezgi Baylar’ın Giyim Tarzı Nasıldır?

Yarışmacı, genç ve güzel bir kadın olarak bir annenin de şık olabileceğinin kanıtıdır. Ezgi Baylar kıyafetlerinde klasik tarzda elbiseler seçmektedir. Klasik parçaların modernize yansımasını taşıyan yarışmacı, kısa elbiseler, abiye kıyafetler ve günlük gezme kombinlerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Kısa elbise modellerini kısa kol ya da kolsuz, diz üstünde biten modern kesim hatlarına sahip, beli tam oturanlardan seçmektedir. Abiye kıyafetlerinde ise genellikle uzun elbiseleri tercih etmektedir. Kalın saten ve taftalı kumaşlardan yapılmış elbiseleri kullanmaktadır. Kısa abiyelerinde ise genellikle spor modelleri tercih etmektedir. Yarışmacı, günlük gezme kombinlerinde de oldukça şık ve modern bir görünüme imza atmaktadır. İster arkadaş gezisi olsun ister alışveriş merkezi gezisi kıyafetlerinde şıklığı yakalamaktadır. Gömlek ve kumaş pantolon giydiği zamanda modern bir iş kadını profili çizmektedir.

Ezgi Bayların Özel Hayatı Nasıldır?

Yarışmacı 2010 yılında evlenmiş, şimdilerde 2 yaşlarında çok güzel bir kıza sahip olmaktadır. Ezgi Baylar eşinin desteğiyle İşte Benim Stilim yarışmasına katılmıştır. Eşi ile birlikte ilk sezonda podyuma çıkmıştır.

İşte Benim Stilim All Star Emel Özkızıltaş

Emel Özkızıltaş Kimdir?

1986 doğumlu ve asıl mesleği kabin memurluğu olan ve televizyonda İşte Benim Stilim yarışmasından öncede kısa projelerde yer almış olan en popüler yarışmacılardan biridir.

2. Sezonda Kraliçe Olmuştur.

emel_ozkiziltas_2

İşte Benim Stilim isimli yarışma programında 2. sezon adından sıkça söz ettirmeyi başarmış ve 2. sezonu birincilikle bitirmiş olan Emel Özkızıltaş, İşte Benim Stilim All Star yarışmasında da kendini başarılı yarışmacılarla rekabet içerisinde bulmuştur. 2. sezonda Emel Özkızıltaş dans konusunda yeteneklerini sıralarken, All Star’da danslarına diğer yarışmacılar tarafından birinciliğine çok yorum yapıldığı için ara vermiş gibi görülmektedir. Arap danslarına olan kabiliyeti ve oryantal dansına olan yatkınlığı onu sevenleri ve jüri üyesi Nur Yerlitaş tarafından çok beğenilmektedir.

Giyim Tarzı Nasıldır?

Emel Özkızıltaş kıyafetleri denilince akıllara hanımefendi şıklığındaki kısa ve tek parçalı elbiseler gelmektedir. Kendisi 2 parçalı kombinleri uyarlamakta başarılı olmadığını sık sık vurgulamaktadır. Yarışmacıya retro tarzı, dantel ve tül detayları olan, 90’lı yılların izlerinin hâkim olduğu giyim tarzı çok yakışmaktadır. Kıyafetlerinde çok fazla dekolteye yer vermeyen yarışmacı, elbise ve etek seçimlerinde renk sınırlaması yaşamamaktadır. Pantolon kombinlerinde ise boru paça pantolonlar ve skinnyler tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Bluz ve gömlek seçimlerini bol kesim modellerden yana kullanan yarışmacı, üst bedende genellikle dar modeller tercih etmemektedir.

 

İşte Benim Stilim All Star Çiğdem Çelik

Çiğdem Çelik Kimdir?

1979 doğumlu ve Bulgaristan göçmenidir. Kabin memurluğu yapmaktadır. İstanbul’da annesi ile birlikte yaşayan yarışmacının medeni durumu bekardır. 2.sezonda yarışa sonradan dahil olmuş olsa da finale kadar çıkmayı başarmıştır. Bu başarısı onu İşte Benim Stilim All Star’da da olmasına sebep olmuştur.

İşte Benim Stilim All Star Çiğdem Çelik Nasıl Giyinir?

çiğdem-çelik-

Çiğdem Çelik kıyafetlerini son derecede feminen ve dişi modellerden yana tercih etmektedir. Göğüs dekoltesine çok güvenen yarışmacı, dekolte vermekten çekinmez. Tek parçalı elbiseler seçtiği gibi, 2 parçalı kıyafet kombinlerinde de başarılıdır. Özellikle abiye elbiseleri çok güzel taşımaktadır.

Çiğdem Çelik Hangi Tarza Sahiptir?

Çiğdem çelik tarz olarak kendine feminen bir görüntü oluşturan, diz üstü veya kalem eteklerin olduğu, gömlek ve pantolon kombinlerinin oluşturduğu bir stil seçmiştir. Siyah rengi en çok kullandığı renklerin başında gelir. Orta doğu esintilerinin olduğu ve Arap kadınlarının tercihleri arasında yer alan abiye modellerini kullanmaktadır. Günlük şıklığında karpuz kollu kalem elbiseler ve İspanyol paça pantolonlar giymektedir. Gece abiye olarak ise vücudu saran ve dekoltesi olan popüler abiye modellerini tercih etmektedir. İş kadını kombinleri yaparken ciddi ve dekoltesiz kıyafetler ile koyu renkleri tercih etmektedir. Düğün, nişan gibi özel gecelerde ise gecenin konuşulan ismi olacak kadar iddialı ve cesur kıyafetler seçebilmektedir.