Mango Çanta Modelleri

Bowling çanta konusunda ülkemizde en hesaplı ve kalite markanın her zaman Mango olduğunu artık kabul etmeliyiz. Çanta konusunda her zaman çok başarılı bir marka olmasa da bowling çanta konusunda oldukça başarılı,  bowling çanta modellerinin çok olmasının yanı sıra renk çeşitliliği de oldukça çok:) İş yemeğine ya da bir davete gideceğiniz zaman klasik giyinmek zorundasınız ve her elbiseye uygun çantayı bulmak kolay olmuyor. Eğer sade ya da zincir ve deri karışımı kulpu olan bir bowling çantanız varsa elbisenize uyumu kolay oluyor ve hemen çantanızı alıp gidiyorsunuz.

Mango çantalarının fiyatlarına gelince 20Tl ile 250Tl arasında değişiyor. Fiyatları piyasa ile karşılaştırıldığında oldukça uygun çünkü Dünyaca tanınan
bir markanın ürününü alıyorsunuz hemde pazardan alacağınız bir çantayla aynı fiyata geliyor.

Mango çantalarının kalitesine gelince 3 yıl önce aldığım çantasını hala kullanıyorum. Mango’dan bir bowling çantası almıştım ve o dönem Garanti bankasında çalışıyordum klasik giyinmek zorunda olduğum için bu çanta benim kurtarıcım oluyordu ve her gün aynı çantayı kullanıyordum her kullanmama rağmen çantam ilk günkü gibiydi. Üç yıl geçti o çantayı aldığımdan bu yana sadece kenarlarındaki suni deride hafif soyulmalar oldu. Tabi ki bir çantası kaliteli diye hepsinin öyle olduğunu söyleyemeyiz. Mango deri olmayan çantalarının hepsine güvenemezsin naylonsu ve sadece markadan ibaret olan çantaları da var.

Mango çantalarının kullanımına gelince klasik giyim tercihiniz değilse almayın derim. Durum böyle olduğunda çantayı iki yılda iki kez kullandığınız bile olabilir. Bu durumunda istisnaları var, şöyle ki eğer süet çanta kullanmayı seviyorsanız spor sayılabilecek süet çantaları da marka bünyesinde barındırıyor.

2013 yılı Mango çanta modelleri açıkçası benim pek hoşuma gitmedi. Mango’nun bowling çantaları zaten bir klasik haline geldi. Bildiğiniz gibi marka her yıl bahar dönemine doğru rengarenk süet çantaların  üretimini yapıyordu ve bu çantalar genelde postacı çantası oluyordu. Bu yıl ise alışveriş çantası şeklinde tasarlanmış süet çantalar ve alışveriş çantaları fermuarsız, enine olduğu için kullanışlı olmuyor. 2013 yılında Mango’nun çanta tasarımındaki en büyük hatası alışveriş çantaları fazla üretmesi oldu sanırım:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir