Mango Etek Modelleri 2016

Mango Etek Modelleri 2016

Özellikle klasik bir şıklık sunan Mango, 2016 kreasyonunda da bu izini devam ettirmektedir. İş ve davet kıyafetleri ağırlıklı Mango vitrinlerinde etek ve elbiseler yepyeni modellerle meraklılarını beklemektedir. Yeni sezon etek modellerinde de Mango hayranlarının beklentilerini karşılayacak, onları hayal kırıklığına uğratmayacak model ve desenler görülmektedir.

En Yeni Mango Etek Modelleri

Mango’nun yeni sezonunda etekler mini ve maxi boy ağırlıktadır. Nadiren görülen uzun etekler derin yırtmaçlı ve vücudu saran formdadır. Bu sezonun modası olan püsküller mini etekleri süslemekte ve etnik desenler eteklere ayrı bir şıklık katmaktadır.

siyah-etek-modelleri-2016

Mango eteklerde genel olarak hissedilen şık bir iş kadını havası 2016 sezonunda da ön planda tutulmuştur. Vücudu saran deri kalem eteklere eklenen büyük düğmeler ve fermuar detayları ile kombinlerde vamp bir hava yakalamak amaçlanmaktadır. Mini boyda olan süet etekler daha çok spor şıklık için uygun olsa da klasik bir ayakkabı ve gömlekle çok modern bir iş kıyafetine dönüşebilecektir. Kışa özel tasarlanan yün ve kırçıllı eteklerin genel olarak maxi boyda tutulması da soğuk günler için çok kullanışlı bir seçenek olmuştur.

2016 Mango Eteklerde Renk Seçenekleri

Yeni sezon Mango eteklerde daha çok pastel tonlar tercih edilmiş ve renkten çok desene önem verilmiştir. Daha önceki sezonların capcanlı renklerinin yerini gri, kahve ve krem tonlar almıştır. Koyu tonlar üzerindeki etnik, geometrik desenler ve çizgilerle etek kombinlerinde fark yaratılmıştır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir