Markafoni – Her Alışveriş Bir Aşk

Markafoni, 2008 yılında, İstanbul Asmalımescit’teki bir ofiste, Türkiye’nin ilk alışveriş kulübü olma fikriyle yola çıktığında, yolları uzun, hedefleri büyüktü. Kısa sürede 600 çalışanla faaliyet gösteren bir e-ticaret grubu haline geldi. Gelin, bu değişimin sonuçlarına bakalım, Markafoni’yi sizlere daha yakından tanıtalım.

MARKAFONİ ÜYE GİRİŞİ

  • Yerli ve yabancı seçkin moda markalarını, moda severlere özel uygun fırsatlarla sunmak üzere yola çıkan Markafoni, Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü olmanın ayrıcalıklarını yaşatıyor. Markafoni, üyelerini, mağaza mağaza gezerek alışveriş yapma zahmetinden kurtarıyor. Farklı kategorilerdeki ürünlerini, %90’a varan indirimlerle sunuyor.
  • Alışveriş ve e-ticaret dünyasındaki yenilikleri yakından takip eden Markafoni, modayı sadece giyimden ibaret görmüyor. Kozmetik, ayakkabı, aksesuar, spor malzemeleri, dekorasyon gibi kategorilerde de seçkin markaların ürünlerine yer veriyor.
  • Modanın nabzını tutan Markafoni, İstanbul Gaziosmanpaşa’daki Ulusal Mimarlık Ödülü’ne sahip 10 bin metrekarelik merkez binası ve Kurtköy’deki 25 bin metrekarelik lojistik tesis alanı ile toplam 35.000 metrekarede uzman ve deneyimli ekibiyle faaliyet gösteriyor.
  • Türkiye’nin önde gelen e-ticaret holdingi olma yolunda ilerleyen Markafoni Grubu, yurtiçi bünyesinde markafoni.com, enmoda.com, misspera.com, ucuzu.com ve zizigo.com olmak üzere beş şirket bulunduruyor. Yurtdışında ise Polonya ve Ukrayna başta olmak üzere toplam sekiz ülkede faaliyet gösteriyor. Dünya multimedya devi Naspers’a bağlı MIH Allegro, Markafoni hisselerinin %70’e yakınını elinde tutuyor. Bu ortaklığın gücüyle hareket eden Markafoni, global bir Türk e-ticaret markası olmayı hedefliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir