Mehtap Elaidi Tasarımları

 

Mehtap-Elaidi-Tunik-682x1024

 

Moda dendiği zaman ülkemizde belli başlı isimlerin ön plana çıktığını bilmekteyiz. Bu isimler, moda alanında verdikleri büyük hizmetler sonrasında ün kazanmayı başarmışlardır. Mehtap Elaidi de bu isimlerden biri olarak bilinmektedir. Moda ile uzun yıllardan bu yana ilgili olan Mehtap Elaidi’ nin ismini modanın konuşulduğu her yerde duyabilmekteyiz.

 

 

Ülkemizde ve yurtdışında mağazaları bulunan Mehtap Elaidi, sınırlarını günden güne daha da genişletmektedir. Mehtap Elaidi tasarımları, hem ülkemizde; hem de yurtdışında çok büyük ilgi görmektedir.Mehtap Elaidi tasarımları, genelde klasik giyime uygun olarak tasarlanmaktadır. Klasik renk tonlarını farklı stillerle birleştiren Mehtap Elaidi, bu sayede kendine has bir doku oluşturmuştur diyebiliriz.

Mehtap Elaidi
Mehtap Elaidi

Özellikle siyah ve kahverengi tonlarını tercih eden Elaidi, yaz ve bahar döneminde ise daha canlı renkleri kullanmaktadır. Mehtap Elaidi tasarımları, podyumlarda her zaman büyük beğeni ile takip edilmekte, insanların her açıdan ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Tüm bu sebeplerden ötürü Mehtap Elaidi, moda alanında büyük kazanmayı sonuna kadar hak etmiş bulunmaktadır. Şu sıralar 2012-2013 Sonbahar- Kış kreasyonunun hazırlıklarını tamamlamakla uğraşan Mehtap Elaidi, yine moda takipçilerinin gönlünü kazanacak gibi görünüyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir