Nebahat Çehre Giyim Tarzı

Nebahat Çehre Giyim Tarzı

Yılların eskitemediği kadın Nebahat Çehre, zaman geçtikçe güzelliğine güzellik katıyor. Geçmiş zamanların Türkiye güzeli olan güzel bayan, giyim tarzıyla da herkesi büyülüyor. Birçok genç kadından daha zarif, daha şık görünen Nebahat Çehre, daha salaş ve farklı kıyafetlerle bunu sağlıyor. Aşk-ı Memnu dizisinde tercih ettiği kıyafetlerle güzelliğiyle dikkat çeken güzel oyuncu, günlük hayatında da aynı stili kullanıyor.

ygs1

Kış aylarında kısa ceket tarzındaki montlar, büyük ve kaba duran atkılar tercih ederken; yaz aylarında daha sade, basic bir bluz ve klasik kesim pantolonlar kullanmayı tercih ediyor. Günlük giyiminde genelde spor ayakkabılar tercih etse de nadiren de olsa topuklu ayakkabılar görmek mümkün. Topuklu ayakkabılarında daha rahat ve sade olanlarını kullanıyor. Aksesuar tercihinde ise ilk sırada büyük çantalar yer alıyor. Kendisini dışarıda gördüğünüzde çantasının büyük olma ihtimali çok yüksek.

ygs0

Her zaman zarif bir bayan olan Nebahat Çehre, katıldığı davetler bunu giysilerine de yansıtıyor. Her zaman yaşına uygun giyinen güzel oyuncu, davetlerde abartısız ama çok şık elbiseleri yine zarif aksesuarlarla tamamlıyor.

Yıllardır aynı saç modelini kullanan Nebahat Çehre, kendine en çok yakışan modeli bulmuş ve tarzıyla da çok uyumlu. Günlük hayatta olsun davetlerde olsun kullandığı modeller hemen hemen aynı türde. Doğal, düz ve açık bırakılan saçlar ve öylesinde toplanmış gibi duran topuzlar kendisinin en sık tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir