Örgü Ceket Modelleri 2015

                                            Örgü Ceket Modelleri 2015

Örgü, kış aylarının vazgeçilmezidir. Hırka ve kazaklardan sonra ceketlerde de örgü modası gittikçe yaygınlaşmaktadır. Soğuk günlerde hem soğuktan korunmak hem de şık kombinler oluşturmak için örgü parçalar tercih edilmektedir. Birçok mağazada bütçenize uygun örgü ceketler bulabilirsiniz. Eğer el becerinize güveniyorsanız örgü ceketinizi kendiniz de örebilirsiniz.

Örgü Ceket Modelleri

Kış aylarında sıradan örgü hırkalardan sıkıldıysanız örgü ceketleri deneyebilirsiniz. Örgü ceketleri günlük kullanımın dışında ofiste de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örgü ceket modasında dökümlü modeller dikkat çekmektedir. Ağırlıklı olarak krem ve lacivert rengin dikkat çektiği örgü ceketlerde renkleri seviyorsanız hardal ve turuncu tonlarını da deneyebilirsiniz. Blazer ceketlerin alışılmış vücuda oturan görünümünün aksine örgü ceketler, genellikle dökümlü ve boldur. Rahat bir görünümü olduğu için sokak modasında sıklıkla tercih edilmektedir. Yarasa kollu örgü ceketler 2015 modasının en gözde parçalarındandır.

Bayan-orgu-hirka-modelleri-ve-yapilisi-2015-61ba5

Örgü Ceket Nasıl Kombin Edilir?

Ofisinizde belli bir giyim kuralı yoksa örgü ceketleri ofiste de kullanabilirsiniz. Fakat sıklıkla sokak modasında ve günlük hayatta tercih edilmektedir. 2015 modasında örgü ceketlerin geneli dökümlü ve yarasa kollarıyla dikkat çekmektedir. Yarasa kollu örgü bir ceketi jean pantolonlarla kombin edebilirsiniz.  Farklı bir görünüm için uzun elbiselerin üzerine de giyilebilir. Geniş yakalı ve kalça altında biten klasik hırkaları andıran örgü ceketleri ofis kombinlerinde kullanabilirsiniz. Kumaş veya keten pantolonlarla kışlık kombinler için örgü ceketler oldukça şık ve havalı parçalardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir