Parmak Arası Terliklerle Yapılabilecek 3 Kombin

Parmak Arası Terliklerle Yapılabilecek 3 Kombin

Yazın sıcak havalarında, herkes hafif bir şeyler giymeyi tercih eder. Sıcak günlerde şortlar, bermudalar, uzun veya mini etekler her kadının favorisidir. Ayakların da rahat olması önemli bir noktadır. Spor ayakkabı tarzı ayakkabılar, çok sıcak günlerde ayakların terlemesi sonucu ayaklarda sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle her kıyafetinizde rahatlıkla kombinleyebileceğiniz parmak arası terlik ve sandaletleri günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Parmak Arası Terlik Nasıl Kombin Edilir?

Parmak arası terlikler için genellikle parmak aralarını yara yaptığı söylenilir ve kullanmaktan kaçınılır. Aslında yazın kavurucu sıcaklarında en rahat ve hafif parmak arası terlikler olacaktır. Eğer yara yapma sorunu yaşıyorsanız ilk aldığınızda görünmeyecek şekilde parmak arası bölümüne yara bandı takabilir veya kozmetik mağazalarında bunun için üretilmiş özel ürünleri kullanabilirsiniz.

  1. Parmak arası terliklerin özellikle boncuklu, taşlı modelleri sahil ve havuz kenarlarında şıklığınızı korumanıza yardımcı olacaktır. Yaz aylarında renkleri cesurca kombinlerinizde kullanın. Yazın o enerjisi, üstünüze yansısın. Eğer havuz başı partilerinde parmak arası terlikle katılmak istiyorsanız, şık bir şort edinin. Şortun üzerine yaka kısmı işlemeli veya gecenin ışıklarında parlamanız için simlerle süslenmiş tiril tiril bir bluz tercih edin. Seçeceğiniz parmak arası terliği boncuklu veya taşlı modellerden seçebilirsiniz.
  2. Yaz aylarında alışveriş keyfi de bir başkadır. Sıcak günlerde tüm gün sürecek bir alışverişe gidiyorsanız topuklu ayakkabılarınızı evde bırakın. Parmak arası terlikleri rahatlıkla tercih edebilir ve gün boyu rahat edebilirsiniz. Parmak arası terliğinizi şık bir bermuda, desensiz t-şört ve üst üste takılmış uzun kolyeler ile kombin edebilirsiniz.
  3. Mini etek giydiğinizde topuklu ayakkabılarla rahat hareket etmek kimi zamanlarda rahatsız edici olabilir. Yaz aylarında kot mini eteklerinizi taşlı veya ışıltıları olan bir parmak arası terlikle kombin edin. Kemer kullanın ve desenli, dökümlü bir bluz tercih edebilirsiniz.

Parmak arası terliğin yakışması için çok beyaz olmamaya dikkat edin. Bronz tenlerde parmak arası terlikler daha şık durmaktadır. Eğer henüz tatile gitmediyseniz bronzlaştırıcı ürünleri kullanabilirsiniz. En önemli nokta ise; ayak bakımınızı mutlaka yapmış olmalısınız. Bakımsız ayaklar ister parmak arası terlikle isterse önü açık bir sandaletle olsun hoş görünmemektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir