Paul Smith Erkek Ayakkabı Modelleri

 

Moda, insanların içinde bulunduğu dönemin değerlerine uygun olarak hareket etmesidir. Bu, modanın geniş açıklaması olarak kabul edilebilir, daha dar anlamda moda ise kıyafet konusunda çağa ayak uydurma olarak ifade edilebilir.

 

Erkek Bot Modelleri

 

Moda, hem erkeklerin; hem de bayanların yakından takip ettiği bir hareket olarak bilinse de genelde kadınlarla özdeşleşmektedir. Aslında dünyada erkek modası da oldukça önemli bir pozisyonda yer almaktadır. Oysa ülkemizde temel taşlarının yeni yeni atıldığını söyleyebiliriz. Özellikle 2000’li yıllardan sonra erkeklerin modaya olan ilgisi artmaya başlamıştır.

 

 

 

 

Dünyada moda üzerine çalışan ünlü modacıların birçoğu hanımlar için özel tasarımlara imza atmaktadırlar. Bazı ünlü modacılar ise hem erkekler, hem de bayanlar için özel tasarımlar oluştururlar. Bu duruma en iyi örnek hiç kuşkusuz Paul Smith olacaktır. Paul Smith, erkekler için hazırladığı geleneksel kıyafet modelleri ile moda dünyasında tanınmayı başarmıştır. İngiliz tasarımcı Paul Smith, giyim sektörü dışında da tasarım yeteneğini çok iyi kullanmaktadır.

 

 

Paul Smith, klasik kıyafet tasarımı dışında mobilya, gözlük, çocuk giyimi ve farklı eşyaların tasarımını da yapmaktadır. Paul Smith tarafından tasarlanan tüm bu ürünler, dünyanın çeşitli bölgelerinde büyük beğeni topluyor ve beğeni toplayan her ürünün altında Paul Smith’ in imzasının yer aldığı insanlar tarafından biliniyor. Geleneksel motifleri modern bir şekilde kullanan Smith, kıyıda köşede kalmış renklere yeniden can vermeyi de çok seviyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir