Philip Treacy Şapka Modelleri

 

 

Philip Treacy, dünyanın en ünlü ve en başarılı şapka tasarımcılarından biridir. Tasarladığı muhteşem ve sıra dışı şapkalarla adını duyuran, özellikle de ünlüler için çok özel şapkalar tasarlayan Philip Treacy, moda dünyasının kaliteli isimlerinden biridir. Moda, sadece kıyafetleri değil; aksesuar ve takıları da içermektedir. Hatta modanın sahip olduğu genişliği daha ilerilere de taşıyabiliriz.

 

Bayan Şapka Fiyatları

 

Kısaca moda, çağa uygun yaşam tarzı olarak da ifade edilebilir. Durum böyle olunca giyim dışında kalan alanları da moda kapsamına alabiliriz. Şapka tasarımı, moda dünyasının en çok ilgi gören tasarım türlerinden biridir. Özellikle hanımların şapka tutkusu, şapka tasarımının bir adım daha öne çıkmasını sağlamıştır.

 


 

Philip Treacy tasarımları, genelde uçuk kaçık modellerden oluşmaktadır. Standart ölçülerin dışına çıkmayı tercih eden Philip Treacy, her rengi ve her türlü şekli kullanmayı sever. Tüylü ve büyük şapkalar, ilginç şekilleri kullanarak tasarladığı özel şapkalar, fiyonk şeklinde dikkat çeken başlıklar, Philip Treacy’ in en çok sevdiği tasarımlar arasında yer alır. Philip Treacy, bu konuda o kadar ilerlemiştir ki ünlü birinde ilginç bir şapka görüldüğü zaman hemen tasarımcısının Philip Treacy olduğu düşünülür. Philip Treacy tasarımı olan birbirinden şık şapkaları sizler de kendi tarzınıza uygun olarak kullanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir