Pileli Etekler Nasıl Kombinlenir? Kimler Kullanmalı?

Pileli Etekler Nasıl Kombinlenir? Kimler Kullanmalı?

Uçuşan kumaşlarla üretilmiş pileli etekler, bu sezon her yaşta kadının gözdesi. Kombinlenen diğer parçaların yaratacağı imaja göre; günlük ve şık, spor ve havai gibi farklı tarzlar yaratılabilir. Etek boyu, rengi, üretildiği kumaşı gibi pek çok kritere göre farklı kombinler hazırlanabilir.

Pileli Etek Üstüne Ne Giyilir?

Diz altı uzunlukta bir pileli eteğiniz var ise ciddi bir görüntü yaratmak için, ince topuklu ayakkabılar ve tek renkli, kolsuz bir gömlekle kombinleyebilirsiniz. Daha spor bir görüntü elde etmek istiyorsanız, renkli ve baskılı bir tişört ve converse ile kombinleyebilirsiniz. Diz üstüne kadar çıkan bir pileli eteği, uygun bir sandalet ile kombinlediğinizde, sezona ve yaz mevsime uygun görünür kıyafetiniz. Mini bir pileli etek giyecekseniz, beden yapınızın uygun olmasına, basenlerinizi geniş göstermemesine dikkat etmelisiniz. Bu tür etekler, badilerle oldukça şık görünür.

24690552

Kimler Kullanmalı?

Pileli etekler, basenleri olduğundan biraz daha büyük göstereceğinden ve hareketleri ile bu bölgeye dikkati çekeceğinden, zayıf kadınların giymesi, biraz daha uygun olacaktır. Ancak, balık etli kadınlar da, etek boyunu biraz uzun tutarak, maksi veya midi etekleri tercih ederek, bu modadan geri kalmamış olabilirler. Düz üstünde veya daha kısa boydaki pileli etekler ise, genç kızlara daha çok yakışacaktır. Vücut yapısından çok, eteğim havasından dolayı, daha genç bir görüntüsü olduğundan, orta yaş hanımlarda, beklenen etkiyi yaratmayabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir