Platform Topuklu Ayakkabılar Hangi Kıyafetlerle Uygun Olur?

Hem rahat hem de şık görünmenin adresidir platform topuklu ayakkabılar. Ayrıca kısa boylu kadınların kurtarıcı olan bu ayakkabılar sizi zirveye adım adım taşır.

Platform Topuklu Ayakkabılar İle Pantolonlar Nasıl Kullanılır?

Özellikle İspanyol paça pantolon giymeyi seven kadınların bacak boylarını daha uzun göstermek için kullanır. Ayakkabının, pantolon paçası ile üzerinin tamamen örtmesi de ayrı bir şıklık ve bütünlük katar.

Kot, kanvas ve benzeri pantolonlarla kullanılması hoş olan platform topuklu ayakkabılar genel olarak saten ve kumaş pantolonlarla kullanılması uygundur.

Platform Topuklu Ayakkabılar İle Elbiseler Nasıl Kullanılır?

Birçok elbise çeşidi vardır. Romantik, sade, klasik ve benzeri, bu elbiselere uygun ayakkabılarda vardır. Platform ayakkabılar bu elbise çeşitlerinin hepsine uyum sağlayabilir tabi uygun renk ve modellerle. Elbisenizin altına seçeceğiniz platform topuklu ayakkabı eğer kısa boylu iseniz bilekten bağlamalı olmamalıdır çünkü bacak boyunuzu keser. Uzun boylu iseniz platform topuklu ayakkabılardan uzak durmanızda fayda var çünkü bacak boyunuzu olduğunuzdan daha uzun gösteren bu ayakkabı sizden için dezavantaja dönüşebilir.

Eğer fazla kilo probleminiz varsa da vücudunuzda orantısızlık olmaması için ve sağlığınız açısından platform topuklu ayakkabılardan kaçının.

Platform Topuklu Ayakkabılar ile Abiye Elbiseler Nasıl Kullanılır?

Kısa boylu bir kadın iseniz ve uzun kuyruklu elbiseler giymeyi seviyorsanız platform topuklu ayakkabılar tam da size göredir. Elbisenin uzunluğundan dolayı gözükmeyen bu ayakkabılar sadece boyunuzun daha uzun gözükmesini sağlar. Zaten genellikle de bu amaçla kullanılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir