Polo Gömlek Modelleri 2015

Polo, marka giyimde ve kaliteyi severlerin en sık tercih ettikleri bir markadır. Uzun yıllardır her sezon çıkardığı koleksiyonları bayanlar tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Modern giyimin en tanınmış isimlerinden olan Polo, gömlek modelleriyle de her sezon tercih edilmektedir.

Bayan Polo Gömlek Modelleri

Bayanların günlük ve ofis ortamında gömleklere olan ilgisini göz önünde bulundurarak modern giyimde bir adım önde olan Polo, bu sezonda bayanlar için birbirinden şık parçalar sunmaktadır. Polo gömlek modelleri sıradan bir jean pantolonla birlikte harika uyum yakalamaktadır. Polo gömlek modelleri uygun fiyatlarının yanı sıra modelleriyle de dikkat çekmektedir. 2015 modasının gözde deseni ekose modelleri, Polo gömlek modellerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Klasik gömleklerin yanı sıra tunik tarzında Polo gömlek modellerini tercih edebilirsiniz.

US-Polo-Bayan-Gömlek-Modelleri-2015

Polo Gömlek Modelleri Nasıl Kombin Edilir?

Polo gömlek modelleri, kombinlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Zamansız parçalar hazırlayan Polo, bayanlar için her ortamda giyilebilecek gömlek modelleri sunmaktadır. Günlük kullanım için eski oduncu gömleklerini anımsatan kareli gömleklerin dışında, ofis kullanımına uygun desensiz, düz gömlekler de tercih edilebilir. Jean pantolon veya kumaş pantolon kombinlerinde, davetlerde ve günlük kombinlerde kullanılabilir. Uzun gömlek modellerinden hoşlanıyorsanız, ince kemer detaylı ince yapılı tunik gömlekleri kullanabilirsiniz. Polo kot gömlekleri düz bluzlar ile önünü açık bırakarak ceket gibi de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geniş bir renk yelpazesi sunan Polo da her zevke göre model bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir